logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]

مردِ میدان

ناهید رومی فعال رسانه‌ای در یادداشتی نوشت: برای معرفی شهید سلیمانی نباید در گذشته متوقف شد و از سوی دیگر، نباید حاج قاسم را فقط در جبهه مقاومت و در سپاه خلاصه کرد، بلکه این مکتب متعلق به نظام، مردم و جبهه انقلاب و شیعه و مسلمین و بشریت است.

ماهواره نورسپاه در اوج

پس از پرتاب موفق"نور" می‌توان گفت که در کنار سفیر و سیمرغ، ایران امروز یک پرتابگر مدرن و جدید در اختیار دارد که "قاصد" نام دارد که البته ماهواره بر ۳ مرحله‌ای است.

از رونق تولید تا جهش تولید

نامگذاری امسال به نام "جهش تولید " از سوی رهبر معظم انقلاب نشان از نیاز به جهاد تولید در کشورمان است که یکی از ابزارهای قدرت "جهش تولید" است که رفاه را بر مردم کشورمان رقم می زند و گره های معیشتی_ شغلی را باز می کند اما این نیازمند جهاد کبیر و جهاد تبیین و عمل و کار به هنگام است.

انقلاب اسلامی و دستاوردی از جنس استقلال

درحالی‌که غرب و استکبار به دنبال القای بی‌ثمر بودن انقلاب اسلامی بوده است ولی دستاوردهای انقلاب از چشم تمامی مردم و جهان به دور نمانده و دستاوردهای این انقلاب در تمامی عرصه‌ها نمایان است.

فراموش نمی‌کنیم

فتنه ۸۸ جنگ احزاب یا همان خندق بود که همه دشمنان اسلام، اختلافات  ظاهری خود را کنار گذاشته بودند.

فتنه‌ها در مسیر راه انقلاب

انقلاب اسلامی ایران به لحاظ ماهیت اسلامی و استكبارستیزی خود همواره پس از پیروزی در معرض تهدیدات و فتنه های گوناگونی قرار داشته است اما شاید بتوان فتنه ۸۸ و وقایع بعد از آن را نقطه عطفی در تاریخ سیاسی ایران دانست.