logo
امروز : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۵:۴۲

یادداشت

نداشته‌های براندازان

مردم مار خوش خط و خال براندازی را شناخته‌اند و می‌دانند پشت این سفیدنمایی جز پلشتی و اهداف پلید نیست.

پاسخ خُردکننده!

موشک‌های رادارگریز و نقطه‌زن  ایرانی و صدها هزار موشک همپیمانان عقیدتی ایران در بیخ گوش خانه عنکبوتی صهیونیست‌ها آماده‌اند که کوچک‌ترین تحرک صهیونیستی را با قدرت پاسخ دهند!

زهی خیال باطل!

دشمنان گمان دارند با تحقق سناریوها و دسایس منحوس خود می‌توانند یک بار دیگر، پیاده نظام و عمله میدانی خود را به کف خیابان‌ها بیاورند و با اوباشگری، بساط فتنه و زمینه براندازی نظام دینی را فراهم سازند اما این خیالی باطل است.

تبلیغات محیطی شهر زنجان متولی ندارد!

نصب بنر‌های تبلیغاتی آلوده به نماد تجزیه‌طلبان در تعدادی از بیلبورد‌های شهر زنجان بهانه‌ای شد تا ضمن توجه به این غفلت و بی‌تدبیری مسئول مربوطه نگاهی کوتاه بر اندیشه پوچ تعصب جاهلانه‌ی قوم‌گرایی داشته باشیم.

مقابله با ولنگاران، نیازمند اقدام قاطع است

بعضی از خواص و مسئولین، به دلیل ضعف اعتماد بنفس خود، ممکن است با مشاهده برخی از بی‌بند و باری کف خیابان تحت تأثیر قرار گیرند. اما مقابله با اینها سخت نیست و راهکار آزمایش شده دارد؛ منتها مشکل در اراده و نوع تصمیمات و اهتمام برخی مسئولین است.

تسلیم آمریکا یعنی مرگ "زن، زندگی، آزادی"

توافق در فاصله حدود یک ماه مانده به سالگرد اغتشاشات معنادار است. آمریکایی‌ها بسیار حسابگر هستند و با ناامید شدن از به نتیجه رسیدن آشوب‌ها در ایران و در آستانه سالگرد اغتشاشات توافق با ایران را پذیرفتند.

خبرنگاران، پلی میان مردم و مسئولین

هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار فرصتی است جهت قدر نهادن از زحمات فعالان عرصه خبر و خبرنگاری، اصحاب رسانه و مطبوعات، آن دسته از تلاشگران بی وقفه عرصه آگاهی دهنده که بدون چشم داشتی و با وجدان و منصفانه برای مردم و میهن قلم می زنند و به تصویر می‌کشند.

یکی بود که هنوز هم هست!

زلال كه باشی، از وجودت می‌گذری و حیات می‌بخشی به همنوع خودت. داستان عجیبی است اهدای عضو و بخشیدن و گذشتن از ذره ذره وجودت؛ این داستان عشق و دوئلی بین عقل و احساس است که خبرنگار موج‌رسا با اهدا عضو خود به چند نفر جان بخشید.