logo
امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۲
امام حسين (ع) : «گريه از ترس خدا، باعث نجات از آتش جهنّم است». (مستدرك الوسائل، ج ۱۱ ص ۲۴۵ )
[ 2020/10/1 ] [ 13 صفر 1442 ]

یادآوری و تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس نباید به یک هفته ختم شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی، دفاع مقدس یک گنج که باید از آن به خوبی نگهداری شود و در این راستا تجلیل و یادآوری رشادت‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس نباید به یک هفته، ختم شود.

اقامه نماز جمعه در 9 شهر استان زنجان/ امام جمعه ماهنشان هفته آینده معرفی می‌شود

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان زنجان گفت: با توجه به وضعیت موجود از لحاظ بیماری کرونا، نماز جمعه فردا (چهارم مهرماه) فقط در شهرهای زنجان، ایجرود، سلطانیه، سجاس، قیدار، نوربهار، بزینه‌رود، گرماب و طارم اقامه خواهد شد و این فریضه عبادی- سیاسی در سایر شهرها برگزار نمی‌شود.

پروتکل‌های بهداشتی دهه اول محرم برای مراسم ماه صفر برقرار است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از برقراری پروتکل‌های بهداشتی دهه اول محرم برای هیئات مذهبی در مراسم ماه صفر خبر داد و گفت: هیات‌های معدودی در زنجان در ماه صفر، ویژه‌برنامه دارند که مجوز لازم صادر شده و مسائل بهداشتی از جمله برگزاری در فضای باز، استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی در این هیات‌ها باید رعایت شود.

اجرای طرح نذر شیرخشک در زنجان

مسئول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) استان زنجان از اجرای طرح نذر شیرخشک در زنجان خبر داد.

کمیته امداد استان زنجان 30 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع می‌کند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان با بیان اینکه این نهاد در مرحله دوم در رزمایش ایران همدل در قالب 2 طرح اطعام حسینی و احسان حسینی مشارکت دارد، گفت: 30 هزار بسته معیشتی در قالب طرح احسان حسینی در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

شعور حسینی یعنی علم و مذهب، مکمل یکدیگر هستند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: عزاداران با شعور حسینی به دنیا اعلام می‌کنند که علم و مذهب و اعتقاد ما در مقابل یکدیگر نبوده بلکه مکمل همدیگر هستند.

کمک مومنانه، تقویت شعور حسینی در بستر شور حسینی است

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: جایگزینی توزیع کمک‌های مومنانه با دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان در شرایط کرونایی، اقدامی در راستای تقویت شعور حسینی در بستر شور حسینی است.

جایگزینی کمک مومنانه با دسته عزاداری یوم‌العباس نشان‌دهنده شعور حسینی است

استاندار زنجان گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری دسته عزاداری یوم‌العباس مانند سال‌های گذشته فراهم نشد که عزم هیات امنا و زحمت‌کشان حسینیه اعظم برای جبران این موضوع، طرح مواسات و کمک مومنانه بود که این جایگزینی، نشان‌دهنده شعور حسینی است.

تشیع، جریان هوشمندی است که متناسب با زمان و مکان، تصمیم می‌گیرد

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: مذهب تشیع و دستگاه اباعبدالله‌الحسین(ع) یک جریان هوشمند است که متناسب با زمان و مکان، تصمیم می‌گیرد و با همین هوشمندی، خودش را تاکنون حفظ کرده و از این به بعد هم حفظ خواهد کرد.

کمک مومنانه زنجانی‌ها رزمایش لبیک یا خامنه‌ای است

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عزاداری‌های محرم، رزمایش کمک‌های مومنانه را به مردم توصیه کردند که تامین 110 هزار بسته معیشتی توسط حسینیه اعظم زنجان نیز رزمایش لبیک یا خامنه‌ای در اطاعت از فرمان ولی فقیه است.