logo
امروز : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/1 ] [ 17 رجب 1442 ]

قاطعیت در حاکمیت از ویژگی‌های مدیریت سیاسی حضرت علی(ع) است

امام جمعه شهرستان خرمدره با بیان اینکه آسیب مهم جامعه بشری امروز، انحراف در تعریف عدالت علوی است، گفت: تا زمانی که عدالت به معنای الهی، تعریف نشده و حدود و ثغور عدالت به معنای علوی کلمه، روشن نشود قادر به پیاده‌سازی عدالت در جامعه نخواهیم بود.

مدارس علمیه از مراکز موثر برای فرهنگ و تقوا هستند

ساختمان موسسه آموزش عالی حوزوی نورالزهرا(س) خواهران زنجان، ظهار امروز (پنجشنبه 7 اسفندماه) همزمان با سالروز ولادت حضرت علی(ع) با حضور آیت‌اله سیدمحمد حسینی (مرجع عالی‌قدر تشیع)، آیت‌اله خاتمی (نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان) و سایر مسئولان حوزوی افتتاح شد.

مردان پیشتاز عرصه جهاد در دامن مادران مکتب قرآن و عصمت، تربیت یافته‌اند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: مردان پیشتاز و پیشگام در انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس در سنگر جهاد و شهادت، تربیت‌یافته در دامن مادرانی بودند که خود، تربیت‌یافته مکتب قرآن و عصمت هستند.

ای که هلال رجبی مه این رجبیون تویی/ راهکاری از امام پنجم در قبال التهابات اجتماعی

او راست‌گوترین، گشاده ‏روترین، بخشنده ‏ترین و عالم‌ترین مردمان بود، همواره ذکر حقّ بر زبانش جارى بود و غذا خوردن یا صحبت با مردم مانع از ذکر وى نبود، مراتب بخشندگى و بزرگوارى آن امام در میان مردم زبانزد بود و هیچ گاه از صله دادن به برادران و دیدارکنندگان و آرزومندان به ستوه نمى ‏آمد.