logo
امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۸
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/7 ] [ 13 شعبان 1441 ]

حضرت زینب(س) مسیر و مکتب امام حسین(ع) را ماندگار کرد/ ضرورت مطالعه سبک زندگی حضرت زینب(س)

کارشناس مسائل مذهبی با تاکید بر ضرورت مطالعه سبک زندگی حضرت زینب(س) گفت: باید در گرفتارهای امروز جامعه حضرت زینب (س) الگو قرار داده و از یاد خدا و مسیر بندگی خداوند متعال غفلت نکنیم.

رهبری شیعیان توسط امام هادی(ع) در تاریخ بی‌نظیر است/ ولایت عامه از دوران امام هادی(ع) شکل گرفت

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های استان زنجان با اشاره به مبحث ولایت‌فقیه و پیدایش این مبحث در فقه شیعی، گفت: ولایت‌فقیه نتیجه حرکتی است که امام هادی (ع) راه انداختند.

امام باقر(ع) بنیان‌گذار انقلاب فرهنگی و نهضت علمی شیعه و اسلام است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بسیج دانشجویی استان زنجان با اشاره به اقدامات مؤثر امام باقر (ع) گفت: امام باقر(ع) بنیان‌گذار انقلاب فرهنگی و نهضت علمی شیعه و اسلام است.

حضرت زهرا(س) در دفاع از حق و حقیقت الگوی تمامی انسان‌ها است

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های استان زنجان با اشاره به الگو بودن حضرت زهرا برای عموم مردم گفت: حضرت زهرا(س) در حوزه دفاع از حق و حقیقت یک الگو برای تمامی انسان‌ها است.

بازار زنجان فردا تعطیل می شود/برگزاری مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی در مسجد جامع زنجان

رئیس سازمان بسیج اصناف استان زنجان گفت: به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت به ویژه شهید استان زنجان، شهید هادی طارمی،بازار زنجان فردا تعطیل می شود.

همراهی علم و دین شکوفایی تمدن اسلامی را در پی دارد/ استعمار به دنبال جدایی حوزه و دانشگاه است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان زنجان با اشاره به اینکه اینکه همراهی علم و دین موجب شکوفایی تمدن اسلامی است، گفت: استعمار به دنبال جدایی مراکز علم و دین است.