logo
امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۸
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/10/30 ] [ 13 ربيع الاول 1442 ]

حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی باید نقش برجسته‌ای در مبارزه با کرونا ایفا کنند/ تجلیل از خیر جوان ...

استاندار زنجان با بیان اینکه 8 ماه است که کشور و استان با بیماری کرونا درگیر است، گفت: انتظارم این است که حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز در کنار حوزه بهداشت، درمان و پشتیبانی، نقش برجسته‌ای در مبارزه با این ویروس ایفا کنند.

کتابرسان‌های سیار در مناطق روستایی، کودکان و نوجوانان را استعدادیابی می‌کنند

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با اشاره به کتابرسان‌های سیار مستقر در مراکز کانون در شهرستان‌ها گفت: این کتابرسان‌ها روستاهای تا شعاع 40 کیلومتری آن شهر را مورد بررسی و شناسایی قرار داده و با حضور در روستاها در کنار معرفی کتاب و سایر فعالیت‌های فرهنگی به استعدادیابی کودکان و نوجوانان در بخش‌های فرهنگی و هنری نیز می‌پردازند.

معرفی شهیدان و قصه‌گویی از دوران دفاع مقدس در فضای مجازی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با اشاره به تعطیلی تمام فعالیت‌های حضوری این کانون به دلیل شیوع بیماری کرونا گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، معرفی کتاب‌ها، شخصیت‌ها، فرماندهان و شهیدان و زندگی‌نامه و وصیت‌نامه آنان در فضای مجازی، یکی از موثرترین برنامه‌هایی است که مربیان این کانون در سطح استان برای اعضا اجرا می‌کنند.

رونمایی از نرم‌افزار جامع شهدای استان زنجان همزمان با هفته استانی دفاع مقدس

معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: همزمان با هفته استانی دفاع مقدس زنجان، از نرم‌افزار جامع شهدای استان زنجان رونمایی می‌شود.

تشکیل استودیو آفرینش با هدف معرفی اعضای موفق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با اشاره به تشکیل استودیو آفرینش در این کانون گفت: این استودیو با هدف معرفی مربیان، اعضا، نویسندگان، قصه‌گویان و کودکان و نوجوانان موفق کانون به جامعه و دلایل موفقیت آن‌ها تشکیل شده تا بدین‌وسیله مشوقی برای همگان باشند.

اعزام پیام آوران ایثار به مدارس زنجان به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان برنامه های هفته دفاع مقدس و چهلمین سالگرد این هفته را تشریح کرد و گفت: در صورت مناسب بودن شرایط، برنامه‌های هفته دفاع مقدس به صورت حضوری برگزار می‌‌شود.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای آموزش و کشف استعدادهای فرهنگی فعالیت می‌کند

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان، سیاست این کانون را ایجاد امکانات لازم برای رشد فکری، ذوقی و پرورش کودکان و نوجوانان بیان کرد و گفت: فعالیت کانون در این مسیر، شناسایی، آموزش و کشف استعدادهای فرهنگی، هنری و ادبی است.