logo
امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
هر كس عبادات و كارهاى خود را خالصانه براى خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت ها و بركات خود را براى او تقدیر مى نماید.حضرت زهرا(س)
[ 2020/2/17 ] [ 22 جمادی الثانیه 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۶۹۵

اسکان 80 مسافر در راه مانده توسط هلال احمر زنجان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان اعلام کرد: روز گذشته همزمان با بارش برف و کولاک نیروهای امداد و نجات هلال احمر این استان 80 مسافر در راه مانده را در جاده ترانزیت زنجان – ابهر اسکان دادند.

به گزارش موج رسا; غفور آقجانلو روز شنبه  در جمع خبرنگاران افزود: روز گذشته نیروهای امداد و نجات 80 مسافر در راه مانده ناشی از برف و کولاک را در کیلومتر 30 جاده ترانزیت زنجان – ابهر اسکان دادند.

وی تاکید کرد: با اسکان این تعداد مسافر در مسجد امام حسین(ع) روستای خیر آباد، پتو و کنسرو بین مسافران توزیع شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان  گفت: جمعیت هلال احمر استان در جاده های پرتردد و پر خطر  این استان اقدام به استقرار پست های موقت و ثابت در قالب طرح ملی امداد ونجات زمستانه کرده است.

آقاجانلو خاطرنشان کرد: در این طرح، بکارگیری آمبولانس، خودروی پشتیبان و نیروهای عملیاتی در جاده های پر تردد و مبادی ورودی شهرها به منظور اجرای سریع عملیات های نجات و امداد رسانی در حوادث جاده ای و سایر حوادث احتمالی در محدوده عملیاتی پایگاه ها کرده ایم.

وی اضافه کرد: برای ارائه خدمات مطلوب علاوه بر این پایگاه ها هشت پایگاه پشتیبان نیز در شهرستان های استان زنجان فعال است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: همه پایگاه های ثابت و موقت جمعیت هلال احمر استان زنجان به اقلام زیستی و غذایی برای در راه ماندگان و اسکان موقت تجهیز شده است.

آقاجانلو تاکید کرد: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره 112 برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز می توانند تماس برقرار کنند.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *