logo
امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
هر كس عبادات و كارهاى خود را خالصانه براى خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت ها و بركات خود را براى او تقدیر مى نماید.حضرت زهرا(س)
[ 2020/2/17 ] [ 22 جمادی الثانیه 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۶۲۶

ایجاد 100 خانه وزنه برداری توسط بنیاد برکت

نایب رئیس فدارسیون وزنه برداری از ایجاد 100 خانه وزنه برداری توسط بنیاد برکت در زنجان خبر داد.

به گزارش موج رسا; داود باقری امروز در مجمع عمومی و سالیانه هیات وزنه‌برداری استان زنجان با اشاره به اینکه فدارسیون وزنه برداری به دنبال تحول و بازگشت جایگاه اصلی این ورزش است اظهار کرد: وزنه برداری جزو ورزش های سخت و سنگین است.

وی با اشاره به مشکلات این ورزش ابراز کرد: کشور های پیشرفته ای چون سوئیس و آلمان در این ورزش دچار مشکلاتی هستند.

نایب رئیس فدارسیون وزنه برداری با اشاره به جوانمردی ورزشگاران ایرانی در طول تاریخ تصریح کرد: اگر اخلاق ورزشی در این این زمینه نیز جای خود را پیدا کند می‌توان با فرهنگ ایرانی و اسلامی، بسیاری از مشکلات و موانع بر سر راه را برطرف کرد.

وی با بیان اینکه بودجه فدارسیون وزنه برداری استان کم است عنوان کرد: این فدارسیون در تلاش است تا هیچ یک از ورزشکاران از مسابقات جانمانند.

باقری با اشاره به اینکه ما به دنبال این هستیم تا کسی انگیزه خود را در این ورزش ازدست ندهد خاطر نشان کرد: بودجه فدارسیون وزنه برداری 40 میلیارد ریال است.

وی با اشاره به تفاهم نامه بین فدارسیون وزنه برداری و بنیاد برکت افزود: طبق این تفاهم نامه 100 خانه وزنه برداری در مناطق محروم ایجاد شود.

نایب رئیس فدارسیون وزنه برداری با اشاره به آرمان ها انقلاب اسلامی تصریح کرد: این رشته ورزشی که در سطح جهان از جایگاه ویژه‌ای نیز برخوردار است می‌تواند اعتبار و ارزش‌های انقلاب اسلامی را حفظ و گسترش دهد.//ک

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *