logo
امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۶
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/3/28 ] [ 3 شعبان 1441 ]
شناسه خبر : ۱۲۲۸۱

سهم‌خواهی و دریافت‌های غیرقانونی برخی شرکت‌های حمل و نقل

سهم‌خواهی-و-دریافت‌های-غیرقانونی-برخی-شرکت‌های-حمل-و-نقل

رئیس انجمن صنفی رانندگان شهرستان زنجان  گفت: سهم‌خواهی برخی شرکت‌های حمل و نقل در بارنامه‌ها و دریافت‌های غیرقانونی برای راننده‌ها و کامیون‌داران مشکل‌ساز شده است.

سعید مصطفوی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; ، اظهار داشت: در حال حاضر توزیع لاستیک برای رانندگان استان زنجان به نحو مطلوبی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت لاستیک نیز متعادل شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد، افزود: رانندگان حمل و نقل استان منتظر افزایش تعرفه‌ها هستند.

این مسئول در خصوص آخرین اقدام برای بیمه تکمیلی رانندگان نیز گفت: قرارداد مربوطه منعقد  شده و احتمالا تا دو سه روز آینده اعمال می‎شود.

رئیس انجمن صنفی رانندگان شهرستان زنجان مهمترین مشکل رانندگان استان زنجان را با شرکت‎های حمل و نقل عنوان کرد و افزود: برخی شرکت‎های حمل و نقل، بارها را به صورت خارج از اعلام بار به دلیل دریافت کمیسیون  اضافی به خودروهای گذری واگذار می‎کنند.

مصطفوی با بیان اینکه در این زمینه شیوه‎نامه‎ای در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان تنظیم شده است،افزود: قرار است بر اساس این شیوه‎نامه اعمال شود.

وی ادامه داد: چندین جلسه در خصوص تنظیم شیوه‎نامه برگزار شده است اگر چه این شیوه‎نامه نیز دلخواه ما نیست اما بازهم می‎تواند تاثیرگذار بوده و از فعالیت‎های غیرقانونی جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید

این مسئول تصریح کرد: با توجه به بروز برخی مشکلات در سال‎های گذشته که مشکلاتی نیز برای کشور به وجود آورد،ضروری است مسئولان برای حل مشکلات این قشر چاره‎اندیشی کنند.

 رئیس انجمن صنفی رانندگان شهرستان زنجان با بیان اینکه حاضریم به همه نهادها مشکلات این بخش را اعلام کرده و راهکار ارائه کنیم،خاطرنشان کرد: برای بهبود صنعت حمل و نقل باید به رانندگان بهای بیشتری داده شده و مشکلات این قشر حل شود.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *