logo
امروز : شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۰
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/4 ] [ 10 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : 55 پروژه

پروژه های نیمه تمام زنجان زخم بستر گرفته اند/ وجود1322 پروژه نیمه تمام در زنجان

پروژه های نیمه کاره زنجان در حال حاضر به مرحله بهره برداری نرسیده و به نظر می رسد تا 30 سال آینده نیز اگر بخش خصوصی وارد عرصه نشود، این پروژه ها باقی خواهند ماند.

متن کامل خبر

مدیریت شهری و چالش زخم‌های کهنه شهر/ چرا پروژه سبزه میدان باید در عرض 2 سال ‏تمام شود؟

بی شک پروژه سبزه میدان را می‌توان از جمله پروژه‌هایی دانست که سالهاست مسئولان ‏را برای وعده دادن در مورد آن ترغیب کرده اما تا به امروز نه تنها این پروژه به سرانجام ‏نرسیده بلکه اعتماد عمومی را نیز خدشه دار کرده است.‏

متن کامل خبر

قیچی دولت بر ربان‌ پروژه‌های نیمه تمام/ وقتی پروژه های افتتاح شده از بودجه عمرانی دولت پیشی می‌گیرد

دولت در حالی که از بودجه لازم برای پروژه های عمرانی را پرداخت نکرده در واپسین روزهای دولت یازدهم دست به دامن پروژه های نیمه تمام شده و سعی در بازی رسانه‌ای با افکار مردم دارد.

متن کامل خبر

عملیات اجرایی پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان روند کندی دارد/ 40 درصد تا پایان پروژه باقی مانده است

معاون استاندار زنجان با اشاره به روند اجرایی پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان گفت: این پروژه نیاز به تامین اعتبار سنگینی دارد که در سفر معاون اول رئیس جمهور این موضوع به صورت جدی پیگیری می‌شود.

متن کامل خبر

اکثر پروژه های عمرانی دولت در زنجان راکد مانده است/با این شرایط رکود چطور انتظار دارند پروژه های شهرداری تعطیل نشود

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در واکنش به سخنان معاون عمرانی استاندار زنجان مبنی بر اینکه باید هرچه سریع تر پروژه سبزه میدان زنجان کمیل و کار را نباید متوقف کرد چرا که توقف در پروژه‌ ها قطعا به ضرر ما است، گفت: بنا به گفته سران دولت مردان دولت در خشک سالی مالی است و به دلیل نبود نقدینگی اکثر پروژه های عمرانی دولت فعلی در زنجان خوابیده است اکنون چطور انتظار می رود پروژه های شهرداری زنجان نیز به این رکود دچار نشده و تعطیل نشوند.

متن کامل خبر

آمادگی پیمانکار پروژه سبزه میدان برای آغاز به کار پروژه/ تشکیل کارگروه‌های "فنی و تامین منابع مالی" و قول مساعدی که استانداری زنجان داده است

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان از آمادگی پیمانکار پروژه سبزه میدان برای آغاز به کار پروژه خبر داد.

متن کامل خبر

پروژه سبزه میدان را می توان جزو کارهای مهم برجای مانده شورا تلقی کرد

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه اگر همدلی و همفکری بیشتری مابین تصمیم گیران پروژه سبزه میدان می بود، امروز با افتخار این پروژه در زمره کارکردهای شورای چهارم قرار می گرفت، گفت: متاسفانه برعکس، هم اکنون این پروژه را می توان جزء کارهای مهم برجای مانده تلقی کرد.

متن کامل خبر

افتتاح و کلنگ زنی 454 پروژه در زنجان به مناسبت هفته دولت؛پروژه سبزه میدان به مطالبه عمومی تبدیل شده است

فرماندار زنجان با بیان اینکه به مناسبت هفته دولت 454 پروژه در سطح شهرستان زنجان افتتاح و کلنگ زنی می شود، گفت: برای افتتاح و کننگ زنی پروژه های هفته دولت 116 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است.

متن کامل خبر

اجراي پروژه‌هاي طرح توسعه باغات در اراضي شيبدار طارم ادامه دارد

رئيس سازمان جهادكشاورزي استان زنجان با اشاره به اجراي پروژه‌هاي طرح توسعه باغات در اراضي شيبدار طارم گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اتمام و بهره‌برداری از این پروژه بعنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های توسعه باغات در کشور باشیم.

متن کامل خبر

تحقق مصوبات سفر سال ۹۳ روحانی در زنجان؛ "تقریبا هیچ"!/ رئیس جمهوری که فقط شعار می‌دهد+سند

آقای حسن روحانی سال ۹۳ در سفر به استان زنجان ۷۲ پروژه مصوب برای استان زنجان داشت که قرار بود تا پایان سال ۹۴ تمامی این پروژه‌ها تکمیل شوند اما امروزه بیشتر این پروژه نیمه تمام هستند.

متن کامل خبر