logo
امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/17 ] [ 3 جمادی الثانیه 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : 13 آبان

کوتاهی برخی دستگاه‌های اجرایی برای فضاسازی شهر زنجان در مناسبت‌های مختلف

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: برخی دستگاه‌های اجرایی در مناسبت‌های مختلف به ویژه ۹ دی و ۱۳ آبان فضاسازی و تبلیغات انجام نمی‌دهند.
متن کامل خبر

ارزش معاملات بورس زنجان 116 درصد رشد یافت

مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان گفت: مجموع ارزش معاملات هفته گذشته این منطقه (23 تا 28 آبان‌ماه) بیش از یک هزار و 990 میلیارد و 181 میلیون و 118 هزار ریال بود که نسبت به هفته ماقبل آن 116 درصد رشد یافته است.
متن کامل خبر

آغاز استعلام الکترونیکی سلامت مسافران از فردا در زنجان

معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: استعلام الکترونیکی سلامت مسافران از فردا، 27 آبان ماه سال جاری در زنجان آغاز می‌شود.
متن کامل خبر

کدام آبان؟ / تحقیر تاریخی پهلوی در کاخ سفید کنار کارتر دموکرات

۲۳ آبان ۱۳۵۶ در چنین روزی تصویر تحقیر آمیز محمدرضا پهلوی در حالیکه همراه با فرح دیبا در محوطه روباز کاخ سفید کنار رئیس جمهور دموکرات آمریکا ایستاده بود و با دستمال اشک‌هایش را پاک می کرد در تلویزیون و رسانه ها منتشر شد و بازتاب گسترده داخلی و خارجی یافت.
متن کامل خبر

شیر بی یال و دُم

ناهید رومی فعال اجتماعی در یادداشتی به ضمن تبیین اتفاقات ۱۳ آبان و تسخیر لانه جاسوسی به وضعیت کنونی آمریکا پرداخته است.
متن کامل خبر

13 آبان، نماد مقاومت ملت ایران در برابر قدرت‌های سکولار غربی است

عضو هيات علمي گروه علوم سياسي و روابط بين‌الملل دانشگاه آزاد اسلامي زنجان گفت: 13 آبان در واقع، نماد اعلام مقاومت ملت ایران در برابر قدرت‌های بزرگ سکولار غربی و اعلام ناکامی قطعی آنان در اِعمال تحریم‌های حداکثری‌شان است.
متن کامل خبر