logo
امروز : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۶
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/31 ] [ 8 شوال 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : یورو

کاهش قیمت 25 ارز بانکی/ افت دلار و رشد یورو

بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت 25 ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به چهارشنبه گذشته کاهش یافت، 11 ارز دیگر همچون یورو افزایش داشتند و سه ارز نیز ثابت ماندند.

متن کامل خبر

آیا تحریم ایران باعث تضعیف قدرت دلار می شود؟

با افزایش حجم معاملات به یورو این احتمال وجود دارد که بانک‌های مرکزی کشورهای مختلف توجه‌شان از دلار رو به کاهش گذاشته وبیش از گذشته به ذخیره یورو بپردازند. این می‌تواند زنگ خطری برای حکومت دلار باشد.

متن کامل خبر

زمان ورود دستگاه‌های خریداری شده پتروشیمی زنجان نامعلوم است/306 میلیون یورو از اعتبارات ارزی پتروشیمی زنجان همچنان مسدود است

فرماندار ایجرود با اشاره به اشاره به وضعیت فعلی شرکت پتروشیمی زنجان گفت: 306 میلیون یورو از اعتبارات ارزی پتروشیمی زنجان همچنان مسدود است.

متن کامل خبر

نرخ ۲۵ارز بانکی رشد کرد

بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 25 ارز همچون دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت، 15 ارز کاهش داشتند و 3 ارز دیگر ثابت ماندند.

متن کامل خبر

درجا زدن نرخ رسمی دلار+جدول

نرخ رسمی دلار در حالی امروز هم با 3 ریال افزایش 3236.6 تومان درج قیمت شد که این ارز روند رشدهای چند تومانی خود در روزهای متعدد هفته را متوقف و به نوسانات ریالی بسنده کرده است. در عین حال پوند 210 ریال و یورو 102 ریال کاهش نشان می‌دهد.

متن کامل خبر

فرانسه واردات از ایران را صفر کرد

درحالی سه کشور اروپایی عضو برجام وعده داده اند با بی اعتنایی به تحریم های آمریکا منافع ایران ذیل این توافق را تامین کنند که آمار یورو استات نشان می دهد این سه کشور در اجرای تحریم های آمریکا علیه ایران در اروپا پیشگام بوده اند.
متن کامل خبر