logo
امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/10/29 ] [ 12 ربيع الاول 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : گوشی‌های هوشمند

کمک‌های نقدی شور عاطفه‌ها صَرف خرید وسایل ارتباطی برای دانش‌آموزان می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان با اشاره به جمع‌آوری 16 میلیارد ریال کمک‌های مردمی از ابتدای شروع طرح شور عاطفه‌ها تاکنون گفت: به دلیل مجازی شدن آموزش‌ها در پی شیوع بیماری کرونا، رویکرد اصلی و محوری امسال برای کمک‌های نقدی، خرید وسایل ارتباطی مانند تبلت و گوشی تلفن همراه برای دانش‌آموزان نیازمند و تحت پوشش است.
متن کامل خبر

تشیع، جریان هوشمندی است که متناسب با زمان و مکان، تصمیم می‌گیرد

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: مذهب تشیع و دستگاه اباعبدالله‌الحسین(ع) یک جریان هوشمند است که متناسب با زمان و مکان، تصمیم می‌گیرد و با همین هوشمندی، خودش را تاکنون حفظ کرده و از این به بعد هم حفظ خواهد کرد.
متن کامل خبر

30 درصد چاه‌های استان زنجان غیرمجاز است

مدیر حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای زنجان نصب کنتورهای هوشمند برای چاه‌های مجاز استان زنجان الزامی است گفت: در حال حاضر 30 درصد چاه‌های استان غیرمجاز است.
متن کامل خبر

طرح هوشمند فاصله گذاری اجتماعی در زنجان با نظارت بازرسان اجرا می‌شود/ نظارت بر بازار افزایش می‌یابد

رئیس بازرسی سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اجرای طرح هوشمند فاصله گذاری اجتماعی در زنجان گفت: این طرح با نظارت بازرسان در سطح استان زنجان در حال اجرا است.

متن کامل خبر

نصب سیستم هوشمند هشدار سیل در رودخانه قزل اوزن زنجان/ سدهای زنجان ظرفیت زیادی برای ذخیره آب دارند

مدیرعامل آب منطقه‌ای زنجان گزارشی از سیلابی شدن رودخانه‌های زنجان اعلام نشده است گفت: با این حال همه نیروها در سطح استان در حالت آماده باش هستند تا خطرات ناشی از سیلابی شدن رودخانه‌ها را به موقع اعلام کنند.

متن کامل خبر

نصب 310 کنتور هوشمند برای کنترل چاه‌های آب کشاورزی و صنعتی در استان زنجان/ تداوم مصرف بالای آب در حوزه کشاورزی استان زنجان

معاون حفاظت و بهره‌برداری آب منطقه‌ای زنجان از نصب بیش از 310 کنتور هوشمند به منظور کنترل برداشت آب از چاه‌های کشاورزی و صنعتی در استان زنجان خبرداد و گفت: همه چاه‌های مجاز ملزم به نصب کنتور هوشمند شدند.

متن کامل خبر

آیا اپل در حال تولید آیفون 9 پلاس است؟

در طی ماه‌های اخیر، اخبار و یا بهتر بگوییم شایعات زیادی در خصوص تصمیم اپل برای رونمایی از آیفونی ارزان‌قیمت طی  چند هفته آینده منتشر شده است؛ برخی‌ها از این گوشی به عنوان آیفون SE2 یاد و برخی نیز نام آیفون 9 را برای آن پیش‌بینی کردند.

متن کامل خبر

طرح تمدید اعتبار کارت هوشمند رانندگان اینترنتی شد/ ناوگان باربری از ترددهای غیرضروری خودداری کنند

معاون حمل‌و‌نقل جاده‌ای اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا؛ طرح تمدید اعتبار کارت هوشمند رانندگان غیرحضوری و اینترنتی شد.

متن کامل خبر