logo
امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/17 ] [ 3 جمادی الثانیه 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : کمک مومنانه

همتی مومنانه به بلندای عظمت پایتخت شور و شعور حسینی زنجان/ بسیج میدان‌دار کمک به نیازمندان

در سه مرحله گذشته رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در پایتخت شور و شعور حسینی زنجان، 220 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان جامعه توزیع شد.
متن کامل خبر

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.
متن کامل خبر

۴۱ پروژه در هفته بسیج به بهره‌برداری می‌رسد/ کمک ۸۰ میلیارد تومانی زنجانی‌ها در رزمایش کمک مومنانه

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: یک هزار ۸۱۶ پروژه محرومیت زدائی توسط سپاه و بسیج در چند سال گذشته اجرایی شده است.
متن کامل خبر

تشکیل کمیته‌های 9 گانه مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در زنجان

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: کمیته‌های 9 گانه مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در زنجان تشکیل شده است و همزمان با هفته بسیج این رزمایش برگزار می‌شود.
متن کامل خبر

رزمایش مواسات لبیک به فرمان مقام معظم رهبری است/ فعالیت 109 کارگاه ماسک دوزی در زنجان

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان گفت: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه به عنوان لبیک به مقام معظم رهبری برای دستگیری از نیازمندان است.
متن کامل خبر

توزیع 10 هزار و 500 بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در زنجان

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)استان زنجان از توزیع 10 هزار و 500 بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در دهه پایانی ماه صفر در این استان خبر داد.
متن کامل خبر