logo
امروز : شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/4 ] [ 10 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : کرونا

میزان مرگ و میر کرونا ویروس در زنجان حدود 4 درصد است/ عوارض بیماری کرونا در کدام دسته از افراد بیشتر است؟

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به وضعیت بهبود بیماران مبتلابه کرونا ویروس، گفت: میزان مرگ و میر کرونا ویروس در زنجان حدود 4 درصد است.

متن کامل خبر

طب سنتی حریف کرونا می‌شود؟

در شرایطی که تصور می کنیم استفاده از ماسک،محلول ضدعفونی کننده و عدم حضور در اماکن عمومی مهم ترین راهکارهای مبارزه با ابتلا به کرونا است، پزشکان طب سنتی توصیه هایی دارند که معتقدند با عمل به آنها می توان به جنگ کرونا رفت و پیروز میدان شد.

متن کامل خبر

همه با هم، هم علیه "کرونا" هم علیه "توهم کرونا"

با انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در ایران موجی از اخبار مخرب، یاس آور و ناامید کننده از سوی فیک نیوزهای سعودی، منافقین و سلطنت طلبانِ ضد انقلاب در فضای مجازی شکل گرفت و در بستر توییتر، اینستاگرام و تلگرام تولید و توزیع شد.

متن کامل خبر

شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 518 نفر رسید/ شهرستان خرمدره بیشترین درگیری را با کرونا ویروس دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 518 نفر رسید.

متن کامل خبر

خبر فوت مادر باردار بر اساس کرونا در زنجان کذب محض بود/مورد مثبتی از کرونا در زنجان ثبت نشده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: خبر فوت مادر باردار بر اساس کرونا در زنجان کذب محض بود که برخی از افراد آن را اطلاع رسانی کردند.

متن کامل خبر

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در زنجان 216 نفر هستند

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان، گفت: با اعلام 15 مورد مثبت جدیدی شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 216 نفر رسید.

متن کامل خبر

حمله بیولوژیک در بحث ویروس کرونا باید مورد توجه باشد/ دولت در ایجاد محدودیتها قاطع عمل نکرده است/ لزوم نگاه تردیدآمیز به اقدام پزشکان بدون مرز

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مبارزه با کرونا باید به ظرفیت‌های داخلی اتکا کنیم گفت : در سراسر کشور با انسجام ملی و بسیج همگانی مقابله با کرونا شکل گرفته است.

متن کامل خبر

شدت علائم کرونا در گروه‌های خونی مختلف، متفاوت است؟

تاثیر موج بازگشت سفرها بر بروز پیک مجدد کرونا در کشور، شفافیت ایران در ارایه اطلاعات کووید-19، غربالگری 30 میلیون ایرانی در سامانه salamat.gov.ir، تاکید بر استراتژی "درخانه بمانیم"، شدت علایم کرونا در گروه های خونی مختلف و... از جمله مباحث مطرح در ارتباط ویدئوکنفرانس سخنگوی وزارت بهداشت بود که به آنها پاسخ داده شد.

متن کامل خبر

شمار مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان به 261 نفر رسید/ پیش بینی افزایش تعداد بیماران در هفته دوم و سوم فروردین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به اعلام 20 مورد مثبت جدید مبتلا به کرونا ویروس، گفت: شمار مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان به 261 نفر رسید.

متن کامل خبر