logo
امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۶
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/12 ] [ 20 ذو القعدة 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : کرونا

میزان مرگ و میر کرونا ویروس در زنجان حدود 4 درصد است/ عوارض بیماری کرونا در کدام دسته از افراد بیشتر است؟

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به وضعیت بهبود بیماران مبتلابه کرونا ویروس، گفت: میزان مرگ و میر کرونا ویروس در زنجان حدود 4 درصد است.

متن کامل خبر

بحران کرونا در بن‌بست غربی

استیصال کشورهای غربی در مقابله با ویروس کرونا به آنجا کشید که توماس شفر، وزیر دارایی ایالت هسن آلمان از ترس نداشتن توان کافی برای مقابله با تاثیرات منفی کرونا خودکشی کرد. 

متن کامل خبر

طب سنتی حریف کرونا می‌شود؟

در شرایطی که تصور می کنیم استفاده از ماسک،محلول ضدعفونی کننده و عدم حضور در اماکن عمومی مهم ترین راهکارهای مبارزه با ابتلا به کرونا است، پزشکان طب سنتی توصیه هایی دارند که معتقدند با عمل به آنها می توان به جنگ کرونا رفت و پیروز میدان شد.

متن کامل خبر

همه با هم، هم علیه "کرونا" هم علیه "توهم کرونا"

با انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در ایران موجی از اخبار مخرب، یاس آور و ناامید کننده از سوی فیک نیوزهای سعودی، منافقین و سلطنت طلبانِ ضد انقلاب در فضای مجازی شکل گرفت و در بستر توییتر، اینستاگرام و تلگرام تولید و توزیع شد.

متن کامل خبر

شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 518 نفر رسید/ شهرستان خرمدره بیشترین درگیری را با کرونا ویروس دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 518 نفر رسید.

متن کامل خبر

خبر فوت مادر باردار بر اساس کرونا در زنجان کذب محض بود/مورد مثبتی از کرونا در زنجان ثبت نشده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: خبر فوت مادر باردار بر اساس کرونا در زنجان کذب محض بود که برخی از افراد آن را اطلاع رسانی کردند.

متن کامل خبر

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در زنجان 216 نفر هستند

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان، گفت: با اعلام 15 مورد مثبت جدیدی شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 216 نفر رسید.

متن کامل خبر

حمله بیولوژیک در بحث ویروس کرونا باید مورد توجه باشد/ دولت در ایجاد محدودیتها قاطع عمل نکرده است/ لزوم نگاه تردیدآمیز به اقدام پزشکان بدون مرز

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مبارزه با کرونا باید به ظرفیت‌های داخلی اتکا کنیم گفت : در سراسر کشور با انسجام ملی و بسیج همگانی مقابله با کرونا شکل گرفته است.

متن کامل خبر

دشمن تلاش می‌کند گسترش بیماری کرونا را به مذهب ربط دهد/ ایران در مقابله با کرونا موفق‌تر از غرب عمل کرده است

کارشناس رسانه گفت: دشمن امروز در بحث مذهب وارد شده و به دنبال ایجاد عملیات روانی در این زمینه بوده و تلاش می‌کند گسترش بیماری کرونا را به مذهب و مذهبیون ربط دهد.

متن کامل خبر