logo
امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۳۹
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/3/31 ] [ 6 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : پزشکان بدون مرز

واکنش مردم نسبت به حضور پزشکان بدون مرز در ایران برای مقابله با کرونا/ ‹خدارو شکر پزشکان فرانسوی به کمکمون اومدن!›

در کلیپی که توسط گروه دارکوب مدیا تولید شد گزارشی از واکنش مردم نسبت به حضور پزشکان بدون مرز فرانسوی در ایران برای کمک به درمان بیماران مبتلا به کرونا را می‌بینید.
متن کامل خبر

توجه به عملکرد پزشکان بدون تاثیر گذاری مثبت امری بی فایده است/ نظارت برعملکرد موسسات و پزشکان طرف قرار داد از وظایف بیمه سلامت است

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره بر لزوم توجه بیشتر و نظارت عالی تر بر عملکرد پزشکان، گفت:  نظارت باید اثرگذار و مفید به فایده باشد و بدون تاثیر گذاری مثبت و تغییر روش های غلط امری بی فایده است.

متن کامل خبر

سوابق رویکرد مشکوک پزشکان به‌اصطلاح بدون مرز در دنیا/ گلایه نماینده دائم سوریه در سازمان ملل از جاسوسان پزشک نما

در حالی که جاسوسی پزشکان بدون مرز بارها ثابت شده است، رسانه‌هایی چون بی‌بی‌سی فارسی، دویچه‌وله و افرادی چون مسیح علی‌نژاد که در سال‌های گذشته همواره از میدان‌داران حمایت از تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان بوده‌اند، حالا مدعی کمک فرانسه به ایران در شرایط تحریم و انتقاد از عدم پذیرش آن شدند!

متن کامل خبر

وضعیت نابسامان نوبت دهی در مطب‌های برخی پزشکان در زنجان/ برخی از رفتارها با اراده خود پزشکان تبدیل به یک رویه­ ناصحیح شده است

دادستان زنجان در نامه‌ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان خواستار رسیدگی به وضعیت نابسامان نوبت دهی در مطب برخی پزشکان شد.

متن کامل خبر

دفاع تمام قد فعال اصلاح طلب از حضور جاسوسان فرانسوی در ایران

عباس عبدی طی یادداشتی در کانال شخصی خود همصدا با ضدانقلاب از دیپورت گروه به‌اصطلاع پزشکان بدون مرز انتقاد کرده و مدعی شده که مخالفت با این گروه از جانب کسانی صورت گرفته که در صورت بیماری، تخت و پزشک برای آنها از هم‌اکنون رزرو شده‌است!

متن کامل خبر

حمله بیولوژیک در بحث ویروس کرونا باید مورد توجه باشد/ دولت در ایجاد محدودیتها قاطع عمل نکرده است/ لزوم نگاه تردیدآمیز به اقدام پزشکان بدون مرز

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مبارزه با کرونا باید به ظرفیت‌های داخلی اتکا کنیم گفت : در سراسر کشور با انسجام ملی و بسیج همگانی مقابله با کرونا شکل گرفته است.

متن کامل خبر

پزشکان برای جنگ‌ بیولوژیک آماده باشند

معاون بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه تکفیری‌ها در چند نوبت از سلاح‌های شیمیایی استفاده کرده‌اند، گفت:پزشکان و پرستاران نیروهای مسلح باید برای جنگ بیولوژیک آماده باشند.

متن کامل خبر