logo
امروز : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/11/26 ] [ 10 ربيع الثانی 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : پروژه پادگان

ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان همچنان در انتظار تامین اعتبار

معاون عمرانی استاندار زنجان با اشاره به اینکه پروژه ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان جزو پروژه‌های اولویت‌دار استان است گفت: پیگیر اعتبار پروژه ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان هستیم.
متن کامل خبر

آغاز احداث پردیس سینمایی قیدار/ سینماهای زنجان دو هفته تعطیل شد

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: عملیات احداث پردیس سینمایی قیدار آغاز شده و با اجرای این پروژه، این شهرستان دارای سینما می‌شود.
متن کامل خبر

سالها چشم‌انتظاری برای تکمیل پروژه راه‌آهن زنجان-تهران/ تکلیف طلب پیمانکاران هنوز مشخص نیست

مسئولان با اختصاص اعتبار 200 میلیاردی قول تکمیل پروژه راه آهن زنجان-تهران را می‌دهند، اما هنوز تکلیف بدهی‌ها به پیمانکاران به صورت شفا مشخص نشده است.
متن کامل خبر

کمبود اعتبار تنها دلیل عدم اجرای برخی پروژه‌های راهداری است

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت:وقتی مطالبات پیمانکار داده نمی‌شود به سمت خلع ید نمی‌توان رفت چرا که پیمانکاران صاحب صلاحیت هستند و تنها دلیل عدم اجرای برخی پروژه‌ها کمبود اعتبارات است.
متن کامل خبر

۴۱ پروژه در هفته بسیج به بهره‌برداری می‌رسد/ کمک ۸۰ میلیارد تومانی زنجانی‌ها در رزمایش کمک مومنانه

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: یک هزار ۸۱۶ پروژه محرومیت زدائی توسط سپاه و بسیج در چند سال گذشته اجرایی شده است.
متن کامل خبر

پروژه‌های سبزه‌میدان و محور پادگان زنجان قبل از اتمام شورای پنجم به بهره‌برداری می‌رسند

عضو شورای اسلامی شهر زنجان گفت: با پیگیری‌ها و حمایت‌های صورت‌گرفته، پروژه‌های شهری سرعت گرفته و بسیاری از آن‌ها از جمله سبزه‌میدان، محور پادگان و دور برگردان پل امام حسن مجتبی(ع) تا قبل از اتمام مدت دوره پنجم شورای شهر به بهره‌برداری می‌رسند.
متن کامل خبر

واریزی دوم متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا پایان سال اخذ می‌شود

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: با توجه به اقدامات انجام شده در خصوص پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن، تا پایان سال واریزی دوم اخذ می‌شود.
متن کامل خبر

عملیات اجرایی پروژه میدان 15 خرداد به زودی آغاز می‌شود

رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه به دلیل فرا رسیدن فصل سرما برخی از پروژه‌های شهری به سال آینده موکول خواهد شد گفت: عملیات اجرای طرح پروژه میدان 15 خرداد به زودی آغاز می‌شود و در تلاش هستیم تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد.
متن کامل خبر

پروژه‌های توسعه باغات زیتون در اراضی شیبدار همچنان در انتظار تامین آب

فرماندار طارم با اشاره به اینکه تا امروز همچنان آب به پروژه‌های توسعه باغات زیتون در اراضی شیبدار طارم انجام نرسیده است گفت: برای این پروژه‌ها بالغ بر 100 میلیارد تومان هزینه شده است.
متن کامل خبر

پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام با دستور وزیر ورزش و جوانان تکمیل می‌شوند

استاندار زنجان با بیان اینکه پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام این استان جهت تکمیل، نیاز به دستور مساعد وزیر ورزش و جوانان دارد، گفت: ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان، سالن 3 هزار نفری ابهر و 10 پروژه چمن مصنوعی از جمله این پروژه‌ها هستند.
متن کامل خبر