logo
امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/17 ] [ 3 جمادی الثانیه 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : وزیر کشور

هدف از اجرای طرح شهید سلیمانی، جلوگیری از ورود به پیک چهارم کرونا است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: هدف از اجرای طرح شهید سلیمانی این است که به سمت پیک کرونا حرکت نکنیم و بزرگترین دستاورد طرح باید این باشد که اجازه ندهیم، استان و کشور به سمت پیک کرونا حرکت کند.
متن کامل خبر

هدف طرح شهید سلیمانی، جلوگیری از شعله‌ور شدن آتش کرونا است/ سالن‌های پذیرایی بعد از ساعت 21 باید تعطیل شوند

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کشور، تحمل موج چهارم کرونا را ندارد، گفت: در این شرایط با استفاده از برکات طرح شهید قاسم سلیمانی که یک طرح علمی و مزین به نام این شهید گرامی است، تلاش می‌کنیم تا از شعله‌ور شدن آتش کرونا پیشگیری کنیم.
متن کامل خبر

پروژه اتصال شهرک شماره یک زنجان به راه آهن همچنان بلاتکلیف است

مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور در مورد علت بلاتکلیفی پروژه اتصال شهرک شماره یک زنجان به راه آهن بعد از گذشت دو دهه گفت: زیر سازی این پروژه توسط شهرک صنعتی استان هنوز به اتمام نرسیده است.
متن کامل خبر

انتخابات آمریکا نمایشی از نبود دموکراسی در این کشور بود/ هراس دشمن از قدرت موشکی ایران

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه دشمن از قدرت موشکی ایران هراس دارد گفت: دشمنان انقلاب اسلامی بخشی از قدرت موشکی ایران در حمله به پایگاه عین‌الاسد را مشاهده کردند.
متن کامل خبر

چرا شاه، چاره‌ای جز فرار نداشت؟/ لیبرال‌های داخلی به دنبال تحریف تاریخ کشور هستند

26 دی‌ماه، یادآور سالروز فرار محمدرضا شاه پهلوی از کشور بر اثر اوج گرفتن قیام مردم بود که به مرز پیروزی رسیده بودند و در کمتر از یک ماه بعد از فرار شاه، پیروی انقلاب اسلامی در 22 بهمن‌ماه به تثبیت رسید.
متن کامل خبر

نامه بیش از ۲۵۰۰ نفر از پزشکان به روحانی

بیش از ۲۵۰۰ نفر از پزشکان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور طی نامه‌‌ای سرگشاده به رئیس‌جمهور متذکر شدند "واکسن‌های mRNA تولید شرکت فایزر و مادرنا می‌‌تواند عوارض ناشناخته و گاه جبران‌‌‌ناپذیری به‌جای بگذارد."
متن کامل خبر

شهید سلیمانی، مصلح بزرگ جهانی بود/ با فروپاشی دیوارهای کنگره آمریکا هیمنه این کشور هم فرو ریخت

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهید سلیمانی نه تنها با داعش مقابله کرد، بلکه از وقوع جنگ های بزرگتر در جهان پیشگیری کرد؛ لذا شهید سلیمانی یک مصلح بزرگ جهانی بود.
متن کامل خبر

همه سود بنیاد برای مستضعفان است

رئیس بنیاد مستضعفان در آیین افتتاح همزمان ۵ پروژه دامپروری کشور با اشاره به تحریم این بنیاد توسط امریکایی ها و تحریم 3 باره خود توسط ترامپ گفت: این تحریم ها دلیلی جز تمرکز بنیاد مستضعفان بر نقاط کلیدی و رفع وابستگی های کشور ندارد و آنها به عنوان دشمنان ما، حق داشتند ما را تحریم کنند.
متن کامل خبر