logo
امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/3/28 ] [ 3 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : واکسن کرونا

بهترین زمان تزریق واکسن آنفلوآنزا

رییس اداره بیولوژیک سازمان غذا و دارو ضمن ارائه توضیحاتی درباره تفاوت در برندهای مختلف واکسن آنفلوانزا، گفت: بهترین زمان تزریق واکسن آنفلوانزا اواسط شهریور و اوایل مهرماه می باشد.

متن کامل خبر

زلزله علمی جهان/واکسن تومورهای سرطانی ساخته شد

بر اساس کارآزمایی که توسط محققان دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد انجام شده است، مقادیر دقیق تزریق دو ماده ایمنی به طور مستقیم به تومورهای جامد در موش ها توانست تمام علائم سرطان در حیوان، از جمله متاستاز های غیر قابل درمان را از بین ببرد. در مرحله بعدی کارآزمایی بالینی این واکسن روی ۱۵ بیمار مبتلا به لنفوم انجام خواهد شد.

متن کامل خبر

کار ساخت 2 واکسن "پنوموکوک" و "روتاویروس" ‏از ابتدای سال آینده آغاز می‌شود/ آموزش 250 دانشجوی دکترای تخصصی ‏در انستیتو پاستور ایران

رئیس انستیتو پاستور ایران ‏گفت: کار ساخت 2 واکسن "پنوموکوک" و "روتاویروس" ‏از ابتدای سال آینده آغاز می‌شود‏.

متن کامل خبر

میزان مرگ و میر کرونا ویروس در زنجان حدود 4 درصد است/ عوارض بیماری کرونا در کدام دسته از افراد بیشتر است؟

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به وضعیت بهبود بیماران مبتلابه کرونا ویروس، گفت: میزان مرگ و میر کرونا ویروس در زنجان حدود 4 درصد است.

متن کامل خبر

طب سنتی حریف کرونا می‌شود؟

در شرایطی که تصور می کنیم استفاده از ماسک،محلول ضدعفونی کننده و عدم حضور در اماکن عمومی مهم ترین راهکارهای مبارزه با ابتلا به کرونا است، پزشکان طب سنتی توصیه هایی دارند که معتقدند با عمل به آنها می توان به جنگ کرونا رفت و پیروز میدان شد.

متن کامل خبر

همه با هم، هم علیه "کرونا" هم علیه "توهم کرونا"

با انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در ایران موجی از اخبار مخرب، یاس آور و ناامید کننده از سوی فیک نیوزهای سعودی، منافقین و سلطنت طلبانِ ضد انقلاب در فضای مجازی شکل گرفت و در بستر توییتر، اینستاگرام و تلگرام تولید و توزیع شد.

متن کامل خبر

خبر فوت مادر باردار بر اساس کرونا در زنجان کذب محض بود/مورد مثبتی از کرونا در زنجان ثبت نشده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: خبر فوت مادر باردار بر اساس کرونا در زنجان کذب محض بود که برخی از افراد آن را اطلاع رسانی کردند.

متن کامل خبر

واکسن و داروی آنفلوانزا در استان زنجان تامین شده است/ توجیهی برای تغییر وضعیت داروخانه هلال احمر وجود ندارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: واکسن و داروی آنفلوانزا به صورت کامل در استان زنجان تامین شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

متن کامل خبر

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در زنجان 216 نفر هستند

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان، گفت: با اعلام 15 مورد مثبت جدیدی شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 216 نفر رسید.

متن کامل خبر