logo
امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۵
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/6 ] [ 12 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : ماجرایی جویی آمریکا

هیچ کشوری جزعربستان و رژیم صهیونیستی با آمریکا همراهی نمی کند/ با صبر راهبردی آمریکا خلع سلاح شد

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: به جز عربستان و رژیم صهیونیستی کشور دیگری با آمریکا همراهی نمی کند چرا که پی برده اند که ایران دارای مردم متمدن بوده و به دنبال ماجرا جویی نیست.

 

متن کامل خبر

مصرف بیش از 12 میلیون متر مکعب CNG در استان زنجان/ فعالیت جایگاههای CNG منجر به صرفه جویی 12 میلیون لیتری بنزین در استان زنجان شد 

سرپرست شرکت پخش فرآورده های نفتی استان زنجان با اشاره به میزان صرفه جویی در مصرف بنزین در استان زنجان گفت: با فعالیت جایگاههای CNGدر استان زنجان از مصرف 12 میلیون لیتر بنزین در استان زنجان صرفه جویی شد.

متن کامل خبر

افزایش قیمت بنزین و اجرای طرح هدفمندی باعث صرفه‌جویی در کشور می‌شود/ ‏مصرف بنزین کشور گاهی بیش از تولید آن است

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون هدفمندی یارانه ها موجب ‏صرفه جویی 20 میلیون لیتر بنزین در روز می شود.‏

متن کامل خبر

صرفه‌جویی 30 میلیون مترمکعب آب با انسداد چاه‌های غیر مجاز زنجان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان زنجان بیش از 368 حلقه چاه غیرمجاز در زنجان خبر داد و گفت: انسداد این تعداد چاه غیرمجاز سبب صرفه‌جویی 30 میلیون مترمکعبی در مصرف آب شد.

متن کامل خبر

صرفه جویی مصرف 13 میلیون لیتری بنزین در استان زنجان

سرپرست شرکت توزیع فرآورده های نفتی استان زنجان با اشاره به میزان مصرف بنزین در استان زنجان گفت: نزدیک به 13 میلیون لیتر بنزین در دو ماه نخست امسال در زنجان صرفه جویی شد.

متن کامل خبر

وظایف مردم و مسئولان در قبال آمریکا/ تأکید پیر جماران بر شعار "مرگ بر آمریکا" تا آخرین لحظات عمر

موضع امام خمینی در خصوص آمریکا و دشمنی های این حکومت استکباری با ایران کاملاً شفاف بوده است؛ شاید به همین دلیل است که امروز هواداران دوستی با آمریکا نمی‌توانند برای تمایل خود برهان یا ادله‌ای بیاورند.

متن کامل خبر

اعتماد به آمریکا ذلت را به بار می آورد/رأی آری ملت در ۱۲ فروردین به حکومتی دینی

امام جمعه موقت ماهنشان با اشاره به تحریم های جدید آمریکا بر علیه ایران، گفت: آمریکا در برنامه هایی با برگزاری یک سری از آداب و رسوم های ایرانیان، خود را دوست دار ایران و سنت های آن جلوه می دهد اما به گونه ای دیگر ایران را تحریم می کند که همانا اعتماد به آمریکا، سقوط و ذلت را به بار می آورد.

متن کامل خبر