logo
امروز : شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/4 ] [ 10 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : قیمت نان

اوج قیمت روی در بازار جهانی

قیمت روی در 13 ماه گذشته تقریبا بیش از دو برابر شده و در حال بسته شدن در اوج قیمت نه سال گذشته است، اما نشانه هایی از کمبود طولانی مدت روی در بازار جهانی می تواند به معنی افزایش قیمت بیشتر این محصول در بازار باشد.
متن کامل خبر

اما و اگرهای قیمت مرغ در زنجان/ قیمت مرغ در زنجان هنوز آزاد نشده است

رئیس اتحادیه مرغداران زنجان با اشاره به وضعیت قیمت مرغ در زنجان گفت: قیمت مرغ در زنجان هنوز آزاد نشده و عدم توزیع مرغ 11 هزار و 500 تومانی در زنجان به معنی آزاد سازی قیمت نیست.

متن کامل خبر

دست‌های پشت پرده در کاهش لاک‌پشتی قیمت خودرو

بررسی آخرین وضعیت قیمت ها در روزهای اخیر نشان می دهد که علیرغم اتفاقاتی که در مورد خودروهای تولیدداخل در کشور افتاده است،این میزان اندک کاهش قیمت منطقی نیست و بازار خودرو باید شاهد کاهش قیمت بیشتری باشد.
متن کامل خبر

قیمت دلار سر به فلک کشید/ نمایندگان مجلس: بی توجهی دولت و ناکارآمدی بانک مرکزی در مدیریت بازار ارز

قیمت دلار این روزها در حال رکورد شکنی است ؛ آخرین خبری که در این باره از رسانه منتشر شد " قیمت دلار به 5200 تومان رسید" . این موضوع مسبوق به سابقه است که دولت در هنگام افزایش قیمت دلار هیچ اقدام و تحرکی از خود نشان نداده است.

متن کامل خبر

افزایش قیمت نفت با احتمال تحریم ایران

روز چهارشنبه قیمت نفت آمریکا نسبت به قیمت بسته شده در اواخر روز سه شنبه افزایش یافت و به ۶۳.۶۹ دلار رسید. از دلایل افزایش قیمت نفت در روز جاری می توان به احتمال تحریم مجدد ایران و همچنین افزایش میزان تقاضای جهانی نفت اشاره کرد.

متن کامل خبر

ضعف عملکرد سازمانهای نظارتی بر قیمت کالاها/ دشمن بدنبال ناکارآمد نشان دادن انقلاب است

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه افزایش قیمت‌ها به بهانه افزایش قیمت دلار اتفاق افتاد گفت: با کاهش قیمت دلار قیمت کالاها کاهش نیافته و این مشکل ضعف عملکرد سازمانهای نظارتی را نشان می‌دهد.

متن کامل خبر

دولت در قیمت 2200 تومانی خرید تضمینی گندم تجدید نظر کند/ کاهش میزان سطح زیرکشت گندم در کشور

رئیس نظام صنفی جهادکشاورزی استان زنجان در مورد قیمت خرید تضمینی گندم گفت: باید نسبت به قیمت 2200 تومان در نظر گرفته شده تجدید نظر شود و این قیمت با تورم فعلی همخوانی ندارد.

متن کامل خبر

کاهش 18 دلاری قیمت جهانی طلا در هفته های اخیر/افزایش قیمت طلا همزمان با افزایش نرخ ارز در داخل کشور

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در خصوص نوسانا قیمت طلا و سکه در کشور و دلایل آن اظهارداشت: امروز قیمت جهانی طلا به نسبت هفته گذشته 18 دلار کاهش قیمت داشته است یعنی هر انس طلا در یک هفته اخیر 18 دلار کاهش ، یعنی از هر انس 1350 دلار به هر انس 1332 دلار رسیده است.

متن کامل خبر