logo
امروز : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/31 ] [ 8 شوال 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : ظریف

ظریف با غرور ملی ایرانیان چه کرد؟

مقامات ارشد دولت روحانی از جمله ظریف در مقابل آمریکا، اروپا و حتی آل سعود از موضع ضعف و حقارت برخورد کرده ولی در مقابل صاحبنظران و منتقدان داخلی با تندی و پرخاش برخورد می‌کنند!

متن کامل خبر

تحریم، تحقیر یا تطهیر ظریف!/ 3 روایت از تحریم یک شخصیت دیپلماتیک برای اولین بار در تاریخ

ظریف فردی بود که در عالی ترین سطح مذاکرات دیپلماتیک با آمریکایی‌ها همراه شد و کار به قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا کشید اما حاصل همه این رفت و آمدها و معاشرت های دیپلماتیک تحریم خود وی بود.

متن کامل خبر

آقای ظریف! در جلسه رسانه‌ها با سردار جعفری، همه حضار منتقد اقدامات و مواضع شما بودند/ جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟/ طنز تلخ است که نگرانی دیروز ما، امروز از زبان شما غلیظ تر جاری می‌شود

سید نظام الدین موسوی در پاسخ به ادعای روز گذشته محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه مبنی بر تحریف سخنانش در خبرگزاری فارس، توضیحاتی را ارائه کرد.

متن کامل خبر

گل به خودی‌های آقای دیپلمات

ظریف مطرح می کند که برای ارتقای سطح سیاست خارجی ایران در حوزه بین المللی خصوصا استعفای آخری که یک شبانه روز به طول انجامید، این کار را انجام داده است، اما به نظر می رسد که در حوزه خارجی با توجه به سئوال شبکه الفرات از وی چنین بینش و نگرشی درباره استعفای ظریف وجود ندارد.
متن کامل خبر

جدال رئیس جمهور با معاون رفاه وزارت کار

دولتمردان این روزها به خود انتقادی و هجمه به هم روی آوردنده اند، از ماجرای محمد جواد ظریف و عدم هماهنگی با وی توسط دفتر رئیس جمهور اگر بگذریم ، انتقاد مجدد و چند باره رئیس جمهور از معاونت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هیاهوی ماجرای ظریف گم شد.
متن کامل خبر