logo
امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/11/25 ] [ 9 ربيع الثانی 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : صنایع دستی

تعطیلی موقت موزه‌ها، اماکن تاریخی و فرهنگی در شهرستان‌های قرمز استان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان زنجان گفت: «بر اساس مصوبه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا، موزه‌ها، اماکن تاریخی و فرهنگی در شهرستان‌های قرمز استان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.»
متن کامل خبر

ایجاد کارخانجات فرآوری ماهی شهرستان ماهنشان در اولویت قرار گرفت

مدیر امور شیلات و آبزیان استان زنجان با تاکید بر استفاده از ظرفیت ماهنشان در توسعه صنایع پرورش ماهی گفت: ایجاد کارخانجات فرآوری ماهی در ماهنشان جزو اولویت‌های مهم خود قرار دادیم.
متن کامل خبر

اختصاص بسته‌های حمایتی برای حوزه گردشگری/ آسیب‌ وارده به حوزه گردشگری از کرونا جدی است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: با تصمیم ستاد ملی کرونا، بسته‌های حمایتی برای کسب‌و‌کارهای آسیب دیده از کرونا در حوزه گردشگری اختصاص یافت.
متن کامل خبر

خودروهای مجلس به اسم نمایندگان تمام شد/ حل مشکلات اقتصادی با هدایت نقدینگی به سمت تولید

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در مورد مطرح شدن واگذاری خودروی دنا پلاس برای نمایندگان گفت: قرار بود خودروی به نام مجلس در اختیار نمایندگان قرار داده شود اما خودروهایی که قرار بود به صورت امانی به نمایندگان داده شود به اسم نمایندگان تمام شد.
متن کامل خبر

مجلس بهبود بازار سرمایه را به وزیر اقتصاد تکلیف کرد/ برگزاری جلسات تخصصی برای حمایت از بازار

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی موضوع بازار سرمایه مورد بحث جدی قرار گرفت گفت: در این جلسه بهبود بازار سرمایه توسط مجلس به وزیر اقتصاد تکلیف شد.
متن کامل خبر

خودروسازان از بلاتکلیفی وزارت صمت برای افزایش قیمت خودرو سوءاستفاده می‌کنند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به افزایش موضوع افزیش قیمت خودرو گفت: علت افزایش قیمت خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی می‌شود که به نظر می‌رسد، بخشی از افزایش قیمت غیرمنطقی خواهد بود.
متن کامل خبر