logo
امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/11/24 ] [ 8 ربيع الثانی 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : شیفت ایثار

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.
متن کامل خبر

رزمنده دفاع مقدس امدادگر بیماران کرونایی شد/ تداوم ایثار از جنگ تا کرونا

بسیاری از رزمندگان دوران دفاع مقدس همانطور که در آن روزها در پشت جبهه‌ها مسئولیت امداد و نجات جان رزمندگان را بر عهده داشتند امروز نیز با استفاده از تجارب آن روز و احساس مسئولیت در برابر همنوعان، وظیفه نجات و یاری رساندن را در مسیرهای دیگر ادامه می‌دهند.
متن کامل خبر

اعزام پیام آوران ایثار به مدارس زنجان به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان برنامه های هفته دفاع مقدس و چهلمین سالگرد این هفته را تشریح کرد و گفت: در صورت مناسب بودن شرایط، برنامه‌های هفته دفاع مقدس به صورت حضوری برگزار می‌‌شود.
متن کامل خبر

پارک موزه دفاع مقدس فضای شهر را با فرهنگ ایثار و شهادت عطرآگین می‌کند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: احداث پارک موزه دفاع مقدس فضای شهر را با فرهنگ ایثار و شهادت عطرآگین می‌کند که باید مسئولان همت ویژه‌ای برای احداث آن به خرج دهند.
متن کامل خبر

توزیع 2500 بسته معیشتی در بین نیازمندان استان زنجان/ طرح شیفت ایثار در زنجان اجرا می‌شود

 رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان گفت: در قالب رزمایش کمک مومنانه 2 هزار و 500 بسته معیشتی در بین نیازمندان از سوی بسیج کارگری استان زنجان توزیع شد.

متن کامل خبر

رفتار مسالمت آمیز خانواده ها در ایام شیوع کرونا ریشه در باورهای اسلامی و ملی مردم دارد

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به ایثار و فداکاری های ایجاد شده در جامعه، گفت: رفتار مسالمت آمیز خانوده ها در این ایام ریشه در باور های اسلامی و ملی مردم دارد.

متن کامل خبر

توزیع 1000 بسته بهداشتی در بین جانبازان استان زنجان

رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران استان با اشاره به اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در راستای مبارزه با کرونا ویروس گفت: 1000 بسته بهداشتی در بین جانبازان استان زنجان توزیع شده است.

متن کامل خبر

نمایشگاه ناشران کتاب زنجان دوشیفته برگزار می شود/حضور 250 ناشر در دهمین نمایشگاه زنجان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در سال جاری نمایشگاه ناشران کناب در دو شیفت صبح و بعدظهر برای دسترسی مطلوب به این نمایشگاه دو شیفته برگزار می شود.

متن کامل خبر