logo
امروز : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/15 ] [ 5 ذو القعدة 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : شهید منتجبی

طرحی که با تصویب آن، راهداران خدوم در صورت از دست دادن جانشان در حین خدمت، شهید راه خدمت به شمار خواهند آمد

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طرحی را به دولت پیشنهاد داد که در صورت تصویب، راهداران خدومی که مستقیماً درگیر عملیات نگهداری و خدمت رسانی در جاده‌ها هستند، در صورت فوت در حین فعالیت، شهید راه خدمت قلمداد خواهند شد.
متن کامل خبر

کتاب شهدای روحانی استان زنجان به زودی چاپ می‌شود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به برگزاری کنگره ملی 3535 شهید این استان در سال جاری گفت: کتاب شهدای روحانی استان زنجان در حال تدوین است و به زودی به مرحله چاپ خواهد رسید.
متن کامل خبر

فعالیت 150 داوطلب جمعیت هلال احمر زنجان در طرح شهید سلیمانی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بیش از 150 نفر از جوانان عضو هلال احمر استان زنجان به صورت داوطلبانه و خودجوش در طرح شهید قاسم سلیمانی خدمات رسانی می‌کنند.
متن کامل خبر

درخواست بنیاد شهید و تشکل‌ها، اجرای 100 درصدی قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: مجلس شورای اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و تشکل‌ها خواستار اجرای صفر تا صد قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران هستند تا کارفرمایان دولتی و غیردولتی تعیین تکلیف شوند.
متن کامل خبر

کمک به برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان ابلاغ نمی‌خواهد/ انتظار بیشتری از برخی کمیته‌ها داریم

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اهمیت کنگره ملی 3535 شهید استان زنجان گفت: کمک به برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان ابلاغ نمی‌خواهد.
متن کامل خبر

برگزاری باشکوه کنگره 3535 شهید زنجان یکی از اولویت‌های مهم مدیران استانی است/ این کنگره باید در شان والای شهدای گرانقدر برگزار شود

استاندار زنجان با بیان اینکه برگزاری باشکوه کنگره 3535 شهید زنجان یکی از اولویت‌های مهم مدیران استانی است، گفت: شهدا ستارگان هدایت در جامعه هستند و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آن‌ها و انتقال فرهنگ والای ایثار و شهادت به نسل‌های جوان از مهمترین وظایف همه ماست.
متن کامل خبر

آخرین وضعیت پرونده حاج قاسم

سخنگوی قوه قضائیه گفت: در مورد پیگیری پرونده شهید سلیمانی، ستاد حقوق بشر و معاونت بین اللمل قوه قضائیه با همکاری وزارت امور خارجه پیگیری این موضوع در عراق و سوریه هستند.
متن کامل خبر