logo
امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/3/31 ] [ 6 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : شبکه های اجتماعی

عامل هتک حیثیت شهروند زنجانی در شبکههای اجتماعی شناسایی و دستگیر شد

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان ازشناسایی شخصی که به قصد انتقام جویی اقدام به هتک حیثیت و نشر اکاذیب شخص دیگری از طریق شبکه اجتماعی کرده بود خبرداد.

متن کامل خبر

داده‌های اصلی طلاگرام و هاتگرام به تلگرام متصل است

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور شبکه های اجتماعی را زیرساخت اداره مردم در فضای آینده دانست و گفت: تضعیف اختیارات حکومت های مرکزی و قراردادن مردم در مقابل دولت ها از ویژگی هاو قابلیت های شبکه های اجتماعی است.

متن کامل خبر

شبکههای اجتماعی در استان زنجان رصد می‌شود/ شهروندان در برابر کلاهبرداران اینترنتی هوشیارانه عمل کنند

رئیس پلیس فتا استان زنجان با اشاره به رصد شبکههای اجتماعی توسط پلیس فتا در زنجان گفت: شهروندان در برابر کلاهبرداران شبکههای اجتماعی هوشیارانه عمل کنند.

متن کامل خبر

حمایت کاربران شبکههای اجتماعی از نامه انقلابی آیت الله یزدی

انتشار نامه سرگشاده آیت الله محمد یزدی به آیت الله شبیری زنجانی با حمایت کاربران شبکههای اجتماعی همراه شد و این درحالی است که برخی جریانات سیاسی تلاش کردند تا از این نامه به نفع خود بهره‌برداری کنند.

متن کامل خبر

سوگواره ملی خامس آل عبا در شبکه های اجتماعی ایرانی برگزار می شود/برگزاری نماز ظهر عاشورا در کانون های مساجد زنجان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: ششمین سوگواره ملی خامس آل عبا با موضوع ایجاد صفحه و محتوا با موضوع محرم و عاشورا در شبکه های اجتماعی ایرانی برگزار می شود.

متن کامل خبر

تبیین 10 راهبرد رسانه ای جبهه انقلاب در دهه پنجم

رئیس اداره گفتمان معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه با اشاره به اینکه مردم به دلیل القای رسانه‌ای دشمن به سراغ شبکه های اجتماعی داخلی نمی‌روند، گفت: این در حالی است که مردم ما سالیانه ۴ هزار میلیارد تومان پول بابت اینترنت هزینه می کنند و باید این را متوجه شوند اگر شبکه ملی اطلاعات، محقق شود، استفاده از اینترنت تقریبا رایگان خواهد شد. مردم این نکته را هم باید متوجه شوند که وزیری که شبکه ملی اطلاعات را راه‌اندازی نمی‌کند، مقصر این ماجراست.

متن کامل خبر