logo
امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۲
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/5 ] [ 11 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : سکونتگاه های غیر رسمی

اختصاص بودجه 1.2 میلیارد تومانی به سکونتگاه های غیر رسمی زنجان/ سکونتگاه های غیر رسمی چارچوب لازم را برای تبدیل شدن به شهرک ندارند

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استاندار زنجان گفت: در سال جاری یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای تقویت فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در سکونتگاه های غیر رسمی زنجان اختصاص یافته است.

متن کامل خبر

بلاتکلیفی 20 هزار قطعه زمین در زنجان/ ارتقا کیفیت زندگی در سکونتگاههای غیررسمی زنجان مورد توجه قرار گیرد

استاندار زنجان با تاکید به ارتقای کیفیت زندگی در سکونتگاههای غیر رسمی گفت: زمینه بروز آسیب‌های اجتماعی در سکونتگاههای غیر رسمی افزایش یافته است.

متن کامل خبر

ثبت 1400 کودک همسری در استان زنجان/8.5 درصد جمعیت زنجان در سکونتگاه های غیر رسمی اسکان دارند

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: از 36 هزار ازدواج زیر 14 سال ثبت شده در کشور یک هزار و 400 مورد در استان زنجان اتفاق افتاده است.

متن کامل خبر

مقاوم سازی سکونتگاههای شهری و روستایی یکی از مولفه‌های مهم پدافند غیرعامل است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: مقاوم  سازی سکونتگاههای شهری و روستایی در برابر تهدیدات و عوامل طبیعی، یکی از مولفه های مهم پدافند غیر عامل است.

متن کامل خبر

جزئیات قیمت رسمی انواع ارز

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز(شنبه ۱۶ فروردین ۹۹) اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۱۳ ارز افزایش و قیمت ۲۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

متن کامل خبر

درجا زدن نرخ رسمی دلار+جدول

نرخ رسمی دلار در حالی امروز هم با 3 ریال افزایش 3236.6 تومان درج قیمت شد که این ارز روند رشدهای چند تومانی خود در روزهای متعدد هفته را متوقف و به نوسانات ریالی بسنده کرده است. در عین حال پوند 210 ریال و یورو 102 ریال کاهش نشان می‌دهد.

متن کامل خبر

10 درصد از جمعیت زنجان در سکونتگاههای غیر رسمی ساکن هستند

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری زنجان با بیان اینکه ده درصد از جمعیت استان زنجان در سکونتگاههای  غیر رسمی ساکن هستند ،گفت:  از جمعیت یک میلیون نفری استان زنجان 100 هزار نفر از جمعیت استان در سکونتگاههای غیر رسمی ساکن هستند.

متن کامل خبر