logo
امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/11/27 ] [ 11 ربيع الثانی 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : سامانه راداری

ارزیابی وضعیت نمازخانه‌های بین راهی از طریق سامانه به عنوان پایلوت در زنجان اجرا می‌شود

مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان گفت: برای اینکه ارزیابی وضعیت مساجد و نمازخانه‌های بین راهی، ساختار مشخصی پیدا کرده و نظارت‌ها نیز موثر باشد، سامانه‌ای به ابتکار استان زنجان طراحی شده که ابتدا به صورت پایلوت در سطح نمازخانه‌های این استان و در ادامه در کل کشور اجرا می‌شود.
متن کامل خبر

سامانه بارشی تا پایان هفته در زنجان فعال است

مدیرکل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه سامانه بارشی تا پایان هفته در استان زنجان فعال خواهد بود گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها در برخی از مناطق استان زنجان در طول هفته پیش‌بینی شده است.
متن کامل خبر

مهمترین سامانه پدافندی ایران چه تغییراتی کرده است؟

طبق تصاویر منتشرشده از باور۳۷۳ به‌نظر می‌رسد یکی از عمده تغییرات صورت‌گرفته در پرتابگر آن اضافه‌شدن یک دکل حدوداً ۱۰متری است که احتمالاً تجهیزات راداری، اپتیکی، ارتباطی یا ترکیبی از این موارد روی آن نصب می‌شود.
متن کامل خبر

50 درصد روستاهای ایجرود به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند/ مشکل دانش‌آموزان برای دسترسی به شاد

فرماندار ایجرود با بیان اینکه این شهرستان 74 روستا دارد، گفت: 36 روستا به اینترنت باکیفیت و پرسرعت دسترسی ندارند که این امر، دانش‌آموزان را براس استفاده از سامانه شاد با مشکل مواجه می‌کند.
متن کامل خبر

احتکار روغن در زنجان صحت ندارد/ آغاز توزیع ذخیره ۶۰۰ تنی کارخانه روغن نباتی جهان در زنجان

رئیس سازمان صمت استان زنجان در مورد موضوع مطرح شدن احکتار روغن در استان زنجان گفت: اطلاعات انبار کارخانه روغن نباتی در سامانه انبارها ثبت شده و احتکاری در کار نیست.
متن کامل خبر

عرضه ماسک ارزان‌قیمت 1000 تومانی در استان زنجان

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان زنجان با بیان اینکه ثبت‌نام ماسک ارزان‌قیمت به نرخ 1000 تومان ادامه دارد، گفت: تمام شهروندان می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه مربویه، ماسک مورد نیاز خود را در محل‌های مشخص شده در شهرستان خود دریافت کنند.
متن کامل خبر

آموزش‌های نظری مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان به صورت مجازی ارائه می‌شود

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان با بیان اینکه سال تحصیلی این مرکز از 15 شهریورماه آغاز شده است، گفت: جهت رعایت مسائل بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا آموزش تمام دروس نظری به صورت مجازی در سامانه برخط «امجد» ارائه خواهد شد.
متن کامل خبر

قوه قضاییه به ۱۰۰ درصد تعهداتش در راه اندازی سامانه‌های مبارزه با قاچاق عمل کرد

رئیس قوه قضاییه گفت: مردم بدانند که دستگاه قضایی اراده جدی برای مبارزه با قاچاق و رسیدگی به پرونده‌های قاچاق دارد و ۱۰۰ درصد به تعهدات خود در راه اندازی سامانه‌های نظارتی مورد نیاز در این زمینه عمل کرده‌ایم.
متن کامل خبر