logo
امروز : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۳
رسول خدا (صلى الله علیه و آله) فرمود: درهاى آسمان در اولین شب ماه رمضان گشوده میشود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. (بحار الانوار، ج 93، ص 344)
[ 2020/5/26 ] [ 2 شوال 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : زلزله بم

سرپل ذهاب، دو روز پس از زلزله/تصاویر

شامگاه یک‌شنبه بیست‌ویکم آبان‌ماه زلزله‌ای به بزرگی 7.3 ریشتر غرب کشور را به لرزه درآورد. این زلزله تا کنون بیش از ۴۰۰ کشته برجای گذاشته است. بیشترین آسیب‌ها در اثر این زلزله در شهرستان سرپل‌ذهاب استان کرمانشاه بوده است.

متن کامل خبر

فارغ از آوارگی .../تصاویر

با گذشت بیش از دو هفته از زلزله کرمانشاه؛ مردم مناطق زلزله زده همچنان چشم انتظار کمک های دولت برای بازگشتن به زندگی عادی خود هستند.

متن کامل خبر

کمک زنجانی‌ها به زلزله‌زدگان به 5 میلیارد و 142 میلیون تومان رسید

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در ادامه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه میزان کمک زنجانی‌ها به هم وطنان زلزله زده  در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی تاکنون به 5میلیارد و 142 میلیون تومان رسیده است.

متن کامل خبر

5 نوزاد در سرپل ذهاب چشم به جهان گشودند/ تا لحظه آخر در کنار مردم مناطق زلزله زده می‌مانم/ زلزله‌زدگان بیشتر از هرچیز به پتو و وسایل گرمایشی نیاز دارند

پزشک زنجانی حاضر در سرپل ذهاب با اشاره به خدمت‌رسانی گروه پزشکی در منطقه گفت: تا لحظه آخر در کنار مردم مناطق زلزله زده می‌مانم.

متن کامل خبر

اعزام اکیپ تعمیرات شبکه آب به مناطق زلزله زده غرب کشور

مدیر‌عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در پی وقوع حادثه زلزله اخیر در مناطق غرب کشور اکیپ‌های تعمیرات و نگهداری شبکه‌های آبرسانی به مناطق زلزله زده اعزام شدند.

متن کامل خبر

اعزام تیم های جمعیت هلال احمر زنجان به مناطق زلزله زده/ بیستمین مانور سراسری زلزله در مدارس زنجان برگزار می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تیم های جمعیت هلال احمر استان زنجان به مناطق زلزله زده برای خدمات رسانی اعزام شدند.

متن کامل خبر