logo
امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/17 ] [ 3 جمادی الثانیه 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : حمایت از رسانه

بررسی وجوه رسانه‌ای شخصیت شهید سلیمانی/ حاج قاسم ابرمرد یا جهان پهلوان؟

همایش بین‌المللی قهرمان در آینه هنر و ارتباطات به منظور گرامی داشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش با حضور سخنرانانی از کشور های لبنان، عراق و پاکستان به همت دانشگاه سوره به صورت مجازی برگزار شد.
متن کامل خبر

تحلیل رسانه ای حمله موشکی ایران به عین‌الاسد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: حمله موشکی ایران به پایگاه محل استقرار آمریکایی‌ها نخستین حمله رسمی به پایگاه‌های آمریکایی پس از جنگ جهانی دوم به شمار می‌رود که موجب شکست ابهت آمریکا شد. بزرگترین پیامد آن بود و عدم رهگیری موشک‌های ایرانی، نقطه ضعف بزرگی در پرونده نظامی آمریکا ثبت کرد.
متن کامل خبر

ساخت «خانه امن ۲» در حد گمانه زنی است

تهیه کننده سریال «شهید باکری» گفت: آنچه مسلم است اینکه خبر ساخت فصل دوم سریال «خانه امن» در حد گمانه زنی رسانه ها است و به عنوان تهیه کننده اعلام می کنم که هنوز هیچ فعالیتی درباره ساخت فصل دوم این سریال عملیاتی نشده است.
متن کامل خبر

هیچ حمایت مالی از تیم کاراته زنجان نمی‌شود

دبیر هیات کاراته استان زنجان با اشاره به حضور تیم منتخب این استان در مسابقات لیگ برتر کشور گفت: متاسفانه حمایت مالی از تیم‌های ورزشی به‌ویژه کاراته در زنجان بسیار ضعیف بوده و هیچگونه حمایت مالی نمی‌شود.
متن کامل خبر

مردِ میدان

ناهید رومی فعال رسانه‌ای در یادداشتی نوشت: برای معرفی شهید سلیمانی نباید در گذشته متوقف شد و از سوی دیگر، نباید حاج قاسم را فقط در جبهه مقاومت و در سپاه خلاصه کرد، بلکه این مکتب متعلق به نظام، مردم و جبهه انقلاب و شیعه و مسلمین و بشریت است.
متن کامل خبر