logo
امروز : یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/5 ] [ 14 ذو القعدة 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : حاشیه نشینی

بی‌توجهی به اقتصاد روستایی علت اصلی بروز حاشیهنشینی/ دولت‌مردان فقط شعار حمایت از قشر ضعیف می‌دهند

عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد زنجان با اشاره به دلایل بروز حاشیهنشینی در کشور گفت: عدم توجه به اقتصاد روستایی علت اصلی بروز حاشیهنشینی است.

متن کامل خبر

روحیه کاخ‌نشینی رژیم شاه مردم را آزار می‌داد/ مسجد ولیعصر(عج) زنجان کانون فعالیت‌های انقلابی بود

رزمنده دوران دفاع مقدس گفت:  مردم در حالی که در دوران پهلوی در حلبی‌آبادهای حاشیه شهر زندگی می‌کردند،شاه و اطرافیانش در کاخ‌نشینی بوده و بیت‌المال را هدر می‌دادند.

متن کامل خبر

رشد تعداد اجاره‌نشینی در 8سال اخیر

کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه افزایش تعداد مستأجران و اجاره‌نشینی در کشور یک هشدار و تهدید است‌، گفت: سهم اجاره‌نشینی در کشور از 29 درصد سال 89 به 40 درصد رسیده است و این آمار نشان می‌دهد باید فکری برای اجاره‌نشینی در کشور شود.

متن کامل خبر

دشمنان در حال عقب نشینی و فرار هستند/ شکست، تسلیم و سازش در قاموس ما نیست/ امروز با خوداتکایی سلاح‌های پیشرفته نظامی می‌سازیم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمنان در حال عقب نشینی و فرار هستند و هر جا که فرزندان امت اسلام حرکت کرده اند، آنها عقب نشینی کرده اند.

متن کامل خبر

مبلغ نمی تواند از کنار مسائل اجتماعی بی تفاوت عبور کند/ علما سرداران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: یک مبلغ نمی تواند از کنار مسائلی همچون طلاق، اعتیاد، مفاسد اخلاقی و حاشیه نشینی بی تفاوت عبور کند.

متن کامل خبر

نخستین چالش پیش روی جغرافی‌دانان بحران‌های محیط زیستی است/ شهرگرایی حاشیهنشینی و فقر را به دنبال دارد/ نگرشها در علوم جغرافیا باید تغییر کند

معاون وزیر دفاع با بیان اینکه علوم جغرافیایی وعلوم ژئوماتیک می‌توانند به راحتی بسیاری از مسائل را حل کنند، گفت: نگاه و نگرش ما در علوم جغرافیا باید تغییر کند.

متن کامل خبر

هیچ نیازی به افزایش محدوده شهری نداریم/ بسیاری از مشکلات حاشیه نشینی را در مسکن مهر شاهد هستیم

 استاندار زنجان با تاکید بر اینکه هیچ نیازی به افزایش محدوده شهری در حال حاضر نداریم، گفت: 6 هزار و 400 هکتار زمین در محدوده شهری استان داریم که بیشتر از جمعیت شهری استان است.

متن کامل خبر

مشاور کم حوصله وزیر ورزش تاب انتقادات فرهنگیان را نیاورد/ برخورد فیزیکی با یک معترض اصلاح‌طلب!/ مطالبات فرهنگیان بازهم به حاشیه رفت

همایش بازخوانی مطالبات فرهنگیان از دولت تدبیر و امید در شرایطی در زنجان برگزار شد که حاشیه‌های این مراسم از جمله برخورد فیزیکی با یک معترض و برخی سخنان حاشیه‌ساز بیشتر از خود جلسه جلب توجه می‌کرد.

متن کامل خبر

از فشار پشت پرده برای جابه‌جایی مدیرکل تا احکام 20 دقیقه‌ای عیسی کلانتری/ استاندار ‏زنجان از چه کسی حرف شنوی دارد؟

انتصاب مدیرکل محیط زیست استان زنجان از ابتدای آغاز دولت یازدهم حاشیه ساز بوده و این حاشیه‌ها حتی پای ‏مرد شماره یک سازمان محیط زیست کشور یعنی عیسی کلانتری را هم به میان کشیده و ‏نکته تاسف بار این که محیط زیست این بار هم قربانی این حاشیه ها شده است.‏

متن کامل خبر

سنگر به سنگر آمریکا را شکست داده و وادار به عقب نشینی کرده‌ایم/ با سرنگونی پهپاد آمریکایی گزینه نظامی آمریکایی‌ها از بین رفت/ دشمن آرزوی فلج کردن اقتصاد ایران را به گور می‌برد

وزیر اطلاعات گفت: با هدایت رهبری سنگر به سنگر آمریکا را شکست داده و وادار به عقب نشینی کرده ایم.

متن کامل خبر