logo
امروز : یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۵
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/5 ] [ 14 ذو القعدة 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : توطئه دشمن

دشمن به دنبال سست کردن اعتقادات جوانان است

فرمانده سپاه استان زنجان با اشاره به توطئه جدید دشمن علیه انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین جوانان و فرهنگ ناب عاشورایی بوده و سست کردن اعتقادات جوانان نیز از دیگر توطئه‌های دشمنان است.

متن کامل خبر

شبکه‌های استانی با تحلیل دقیق، توطئه‌های دشمن را مختل کنند

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان نقشه دشمن برای ایجاد نارضایتی در مردم، گفت: شبکه‌های استانی باید با بررسی و تحلیل دقیق شرایط موجود و با استفاده از نفوذ و جایگاه خود، نقشه‌ها و توطئه‌های دشمن را مختل کنند.

متن کامل خبر

پیشرفت‌های کشور در گرو همدلی مردم و مسئولان است/ حضور مردم در راهپیمایی روز قدس توطئه دشمن را خنثی کرد

امام جمعه زنجان با اشاره به حضور پرشور مردم ایران و مسلمانان جهان در راهپیمایی روز گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس باعث خنثی شدن توطئه دشمنان شد.

متن کامل خبر

شهید حججی در میان تمامی توطئه‌های فرهنگی طوفان به پا کرد/ مردم و نیروهای مسلح ایران تا آخرین قطره خونشان برای دفاع از اسلام مجاهدت می‌کنند

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به ورود پیکر مطهر شهید حججی به کشور گفت: شهید حججی در میان تمامی توطئه‌های فرهنگی دشمن طوفان به پا کرد.

متن کامل خبر

توطئه دشمن تفرقه افکنی در جهان اسلام است/اتحاد مسلمانان نقطه ضعف استکبار جهانی

امام جمعه ایجرود با اشاره بر اینکه نقطه ضعف دشمنان، وحدت و اتحاد مسلمانان است که به شدت از آن وحشت دارند، گفت:چرا که تمام نقشه ها و توطئه های دشمنان علیه مسلمانان در راستای ایجاد تفرقه و اختلاف و برهم زدن وحدت مسلمانان است. 

 

متن کامل خبر

مشکلات اقتصادی حربه امروز دشمن است/ حماسه 9 دی نمایش بصیرت مردم غیرتمند ایران اسلامی

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: مشکلات و مسائل اقتصادی حربه امروز دشمن بود که بازهم با حضور مردم در صحنه این توطئه تبدیل به فرصتی برای همگرایی شد.

متن کامل خبر

بازخوانی جنگ نرم دشمن و فتنه 88

دشمن برای 40 سالگی انقلاب برنامه دارد. باید مهیای جنگ نرم سوم دشمن بود، رفتار دشمن را با هوشمندی رصد کرد و در برابر آن شجاعانه مثل همیشه، مردانه ایستاد.

متن کامل خبر

دشمن در فکر تضعیف جایگاه رفیع ولایت فقیه است/ به برکت خون مدافعان حرم مثلث شوم عبری،عربی و غربی در موصل شکست خورد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه ولایت فقیه ستون خیمه انقلاب است، گفت: دشمن در فکر توطئه، برنامه ریزی، شکست انقلاب و تضعیف جایگاه رفیع ولایت فقیه است.

متن کامل خبر

دشمن همیشه دشمن است/ آزادی حلب کلید آزادی سوریه و انتشار تفکر انقلاب است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه فراموش کردن دشمنی‌های دشمنان قسم خورده، خطر بزرگی برای یک ملت انقلابی است، گفت: دشمن همیشه دشمن است و تجربه ثابت کرده است اگر از دشمن غافل شویم دشمن از غفلت ما بیشترین استفاده را می‌کند.

متن کامل خبر

اخلاص و طلایه داری وحدت نیروها ویژگی بارز صیاد شیرازی بود/ در برابر توطئه‌های دشمنان باید محکم و منسجم بایستیم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به توطئه‌های دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی گفت: در برابر توطئه‌های دشمنان باید محکم و منسجم بایستیم.

متن کامل خبر

شکست جریان استکبار ثمره تفکر بسیج است

امام جمعه ایجرود با اشاره بر اینکه پیروزی جبهه مقاومت علیه تکفیری ها را نتیجه تفکر بسیجی است، گفت: در مقابل دشمن و کینه توزی های او نباید غافل بود چرا که در هر لحظه در حال توطئه علیه دین اسلام است.

متن کامل خبر