logo
امروز : شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۶
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/4 ] [ 10 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : تحریم

خیال پایان تحریم در ۲ سال آینده باطل است مگر اینکه تحریم را بی‌اثر کنیم/ در جنگ اقتصادی هم دشمن را عقب می‌زنیم

رهبر انقلاب تصور پایان تحریم ها در یکی دو سال آینده را خیال باطل خواندند و افزودند: با شناختی که از مسائل جبهه استکبار داریم، تحریم ها حالا حالاها وجود دارد، بنابراین برای نجات اقتصاد کشور نباید منتظر پایان تحریم ها بود، باید تحریم ها را بی اثر کرد.

متن کامل خبر

ژنرال زنگنه در میدان تحریم زمین‌گیر شد!

زنگنه ژنرال روزهای تحریم و سختی فروش نفت نیست؛ در شرایطی که کشور در تحریم ها هم توانسته است تا حدود 2 میلیون بشکه نفت را نیز با دور زدن تحریم ها به فروش برساند، ژنرال همچنان امیدوار است تحریم ها برداشته شده تا نفت ایران به فروش برسد.
متن کامل خبر

بخش خصوصی از تحریم‌ها هیچ نگرانی ندارد/ فعالان اقتصادی زنجان در سخترین شرایط تحریم‌ها فعالیت خود را متوقف نکرده‌اند

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه اگر فضای کسب و کار را خودمان ملتهب نکنیم هیچ مشکلی از سوی تحریم‌ها بوجود نمی‌آید گفت: بخش خصوصی از تحریم‌ها هیچ نگرانی ندارد.

متن کامل خبر

تحریم های جدید بسیار گسترده تر از قبلی هاست/ مجلس قانون جاری کشور برای توقف اجرای تعهدات ایران را اجرا نکرد/ باید پرسید تحریم های جدید آمریکا شامل چه چیزی نمی‌شود؟

یک کارشناس مسائل هسته‌ای با انتقاد از ضعف قوه مجریه در برخورد با آمریکا تصریح کرد: دلیل دیگری که آمریکا در چند سال اخیر تحریم های خود را شدت بخشیده است، ضعف دولت ما در مقابله با تحریم هاست به طوری که بی جهت امتیاز های گسترده ای به آمریکا داده و به آنها اعتماد کردند و عملاً کشور را در معرض تحریم های جدیدی قرار دادند

متن کامل خبر

جزئیاتی از سوابق اشخاصی که در لیست تحریم اتحادیه اروپا قرار دارند+ اسامی

تمامی افرادی که در لیست جدید تحریم های اتحادیه اروپا گنجانده شده اند به شکلی در امور نظامی کشور فعالیت موثر دارند؛ اگرچه قرار بود بر اساس برجام هیچگاه تحریم جدیدی علیه کشور وضع نشود اما همچنان روند تحریم اشخاص و شرکت های ایرانی از سوی غرب ادامه دارد.

متن کامل خبر

تحریم، تحقیر یا تطهیر ظریف!/ 3 روایت از تحریم یک شخصیت دیپلماتیک برای اولین بار در تاریخ

ظریف فردی بود که در عالی ترین سطح مذاکرات دیپلماتیک با آمریکایی‌ها همراه شد و کار به قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا کشید اما حاصل همه این رفت و آمدها و معاشرت های دیپلماتیک تحریم خود وی بود.

متن کامل خبر

بی‌سابقه‌ترین تحریم‌ها علیه ایران تصویب شد/ تحریم‌های دشمن به خاطر ضعف غیرت نسبت به منافع ملی است/ منتظر واکنش جدی دولت و مجلس هستیم

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تحریم‌های آمریکا گفت: بی‌سابقه‌ترین تحریم‌ها علیه ایران تصویب شد.

متن کامل خبر

اقتصاد مقاومتی، تحریم‌ها را بی اثر کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تحریم ها نه تنها نتوانست کشور را از مسیر پیشرفت و توسعه باز دارد، بلکه دولت تدبیر و امید با عملی کردن فرمان مقام معظم رهبری، مبنی بر اجرای اقتصاد مقاومتی، موفق شد هر روز بیشتر بر مشکلات فائق آمده و تحریم ها را بی اثر سازد.

متن کامل خبر

زنگ‌خطر تحریم فضای مجازی ایران

تحریم دو برنامه ایرانی -اسنپ و تپسی- در سرویس‌های اپل استور و گوگل‌پلی علاوه بر اینکه به کساد شدن کاسبی راننده‌ تاکسی‌ها منجر می‌شود هشداری نیز برای مسئولان درخصوص تحریم‌ مجازی کشور به همراه دارد.

متن کامل خبر

دولت مجلس را برای مقابله جدی با تحریم‌های آمریکا همراهی کند/ کابینه‌ جدید باید اعتقاد به مقابله با این تحریم‌ها را داشته باشد

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا گفت: دولت مجلس را برای مقابله جدی با تحریم‌های آمریکا همراهی کند.

متن کامل خبر

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد/ تحریم‌ها پای صنعت را به دانشگاه‌ها باز کرد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه زنجان با اشاره به فرصت‌هایی که تحریم در کشور ایجاد کرده است، گفت: تحریم‌ها زمینه کاربردی شده پایان‌نامه‌های دانشجویی را ایجاد کرد و اکنون صنایع به سمت این پایان نامه‌ها سوق پیدا کردند.

متن کامل خبر

همچنان برای حفظ منافع اقتصادی ایران ناشی از لغو تحریم‌ها تلاش می‌کنیم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نشست شورای امنیت گفت که در کنار اجرای تعهدات ایران، لغو تحریم های مربوط به هسته ای بخش اساسی این توافق بوده بنابراین همچنان برای حفظ منافع اقتصادی ایران ناشی از لغو تحریم ها تلاش خواهیم کرد.
متن کامل خبر

باید زمینه اجرای همه راهکارهای مقابله با تحریم از جمله بورس نفت فراهم شود

سخنگوی اتحادیه­ صادر­کنندگان فرآورده‌­های نفتی با اشاره به تجربه موفق حضور بخش خصوصی در زمینه صادرات فرآورده‌های نفتی در دوران تحریم گفت: وزارت نفت باید از همه­ امکانات از جمله فروش نفت در بورس برای مقابله با تحریم ها استفاده کند.

متن کامل خبر