logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : بیماری

چه کنیم تا دچار بیماری آنفولانزا نشویم؟/ افرادی که بیماری زمینه‌ای دارند، مراقب باشند

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان ‏با اشاره به بیماری آنفولانزا در این فصل سال توصیه‌هایی برای  در این زمینه داشت.

متن کامل خبر

60 درصد بیماری‌های عفونی ناشی از بیماری‌های مشترک حیوان و انسان است/ تب برفکی مهمترین عامل تهدید کننده سرمایه و تولیدات دامی

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان زنجان گفت: 60 درصد بیماری‌های عفونی ناشی از بیماری‌های مشترک حیوان و انسان است.

متن کامل خبر

آخرین آمار تب کنگو در کشور

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان این که تا کنون 79 نفر به بیماری تب کریمه کنگو مبتلا شده‌اند و 5 نفر نیز فوت کرده‌اند، مجددا خاطرنشان کرد: هیچ فردی در تهران به دلیل ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو فوت نکرده است.

متن کامل خبر

کدام بیماری بیش از «کرونا» قربانی می‌گیرد؟

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های غیر واگیر وزارت بهداشت گفت: بر اساس آمار تاکنون کمتر از ۱۰ هزار نفر به دلیل کرونا جان خود را از دست داده اند این در حالی است که سالانه بیش از ۳۰۰ هزار نفر به دلیل بیماری‌های غیرواگیر فوت می‌کنند.

متن کامل خبر

این بیماری‌ها را با حجامت درمان کنید

یک پژوهشگر طب سنتی با بیان اینکه حجامت در درمان بسیاری از بیماری‌ها مفید بوده گفت: به منظور پیشگیری از بروز بیماری‌ها و تقویت سیستم ایمنی بدن حجامت را در زمان‌های خاص باید انجام داد و برخی افراد به دلیل شرایط جسمی نباید این روش درمانی را انجام دهند.

متن کامل خبر

بسیج کارمندی استان زنجان در میدان مبارزه با بیماری کرونا/ 5 هزار ماسک تولید و توزیع شد

پس از اعلام شیوع بیماری کرونا، بسیجیان دریادل پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات استان زنجان در صحنه حضور داشته و اقدامات لازم را با بسیج امکانات برای شکست این بیماری انجام می‌دهند.

متن کامل خبر

مهرانه از سال آینده وارد فاز تحقیق درمورد بیماری سرطان می‎شود/ جلوگیری از ابتلای شهروند زنجانی به بیماری سرطان از رسالت‌های مهرانه است

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان از ورود این مجموعه به فاز تحقیق درمورد بیماری سرطان به صورت کاملاَ آکادمیک و علمی خبر داد و گفت: فاز تحقیقاتی انجمن از سال 96 عملیاتی می‌شود. 

متن کامل خبر

50 درصد مبتلایان به فشار خون از بیماری خود خبر ندارند/ شیوع بیماری فشارخون در روستاهای استان زنجان کمتر از شهرها است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان‏ با اشاره به طرح کنترل فشار خون گفت: ‏50 درصد مبتلایان به فشار خون از بیماری خود خبر ندارند‏.

متن کامل خبر

هیچ روش درمانی مشخصی برای بیماری کرونا وجود ندارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به اینکه هیچ روش درمانی مشخصی برای بیماری کرونا وجود ندارد، گفت: برای ایجاد ایمنی نسبی در برابر کرونا ویروس باید 30 درصد از مردم استان به این بیماری مبتلا شوند.

متن کامل خبر

عوامل و بیماری‌هایی که سلامت مردان را تهدید می‌کند؟/ بیماری‌های قلبی و عروقی در راس تهدید کننده‌های سلامت مردان قرار دارد

مسئول سلامت جمعیت مرکز بهداشت استان زنجان عوامل و بیماری‌های تهدید کننده سلامت مردان را تشریح کرد.

متن کامل خبر

مدعیان اداره دنیا در مدیریت بیماری کرونا شکست خوردند/ آزاد سازی خرمشهر روز اقتدار در تاریخ انقلاب اسلامی است

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران در مقابله و مهار بیماری کرونا سربلند بیرون آمد گفت: در مقابل مدعیان حقوق بشر که ادعای اداره دنیا را داشتند در مدیریت بیماری کرونا شکست خورده و ناتوان ماندند.
متن کامل خبر