logo
امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۵۳
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/6 ] [ 12 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : بحران

آسیب‌دیدگان بحران‌ها «فداکار خدمت» شناخته می‌شوند/وظایف قوای سه گانه در قانون جدید مدیریت بحران چیست؟

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت:همچنین افرادی که در پاسخ به بحران خسارت دیده و فوت کنند نشان فداکار خدمت را دریافت می کند.

متن کامل خبر

اعتبارات مدیریت بحران از سال ۹۲ کاهش یافت

مدیرکل ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران گفت: اعتبارات مدیریت بحران تا سال 92 ،به دلایلی بیشتر از خساراتی بود که به استان ها اختصاص می یافت اما از سال 92 میزان خسارات از اعتبارات پیشی گرفته است

متن کامل خبر

دستورالعمل عجیب در دولت درباره بحران نفتکش ایرانی/ از سانسور خبری بحران سانچی تا بسنده کردن پیگیری ها به یک پیام توئیتری و اینستاگرامی +سند

بسنده کردن دولتی ها به حل بحران با یک پیام توئیتری یا اینستاگرامی نیز از آن ماجراهای عجیب و غریبی است که به تازگی در فعالیت های رسانه ای دولت و شورای اطلاع رسانی آن راه افتاده است. اقدامی که بیش از آنکه به حل و فصل بحران کمک کند به یک شوی رسانه ای شباهت دارد.

متن کامل خبر

غربی‌ها در مواجهه با بحران کرونا شکست خوردند/ ضرورت حفظ فاصله با غرب برای غلبه با بحران‌ها

هرچقدر که از شیوع کرونا در اروپا و آمریکا زمان می گذرد ماهیت واقعی غرب بیشتر مشخص می‌شود؛ کشورهای غربی که در رسانه‌ها امپراتوری بزرگی به راه انداخته بودند این روزها با بحران های انسانیت، اقتصادی، بهداشتی و درمانی دست و پنجه نرم می‌کنند تا جایی که برخی از رسانه‌ها به ناچار پرده‌ای ازاین بحران‌ها را به نمایش می‌گذارند.

متن کامل خبر

مسئولان مدیریت بحران شهرستان های زنجان انتخاب شدند/ ضرورت حضور همه اعضای مدیریت بحران در محل استانداری زنجان

استاندار زنجان گفت: برای مدیریت مطلوب بحران به ویژه احتمال وقوع سیل در برخی بخش های استان زنجان، مسئولان مدیریت بحران شهرستان های استان انتخاب شدند.

متن کامل خبر

تیم های خبرنگاران بحران در زنجان تشکیل می شود/برگزاری مانورهای اطلاع رسانی برای تیم خبرنگاران بحران

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان با هماهنگی های انجام شده با اصحاب رسانه استان،تیم های خبرنگاران بحران در زنجان تشکیل می شود.

متن کامل خبر

مجلس توپ را به زمین قوه قضائیه انداخت

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد وزارت راه و شهرسازی در بحران های اخیر گفت: شخص وزیر یعنی اقای آخوندی و مجموعه وزارت راه نمره قبولی از مجلس در خصوص مدیریت بحران های اخیر دریافت نمی کنند و یقینا وزارت راه وشهر سازی در مدیریت بحران اخیر مردود شده است.

متن کامل خبر

اقدامات عربستان در منطقه نشان از درماندگی در مقابل بحران‌های داخلی است

امام جمعه ماهنشان با بیان اینکه اقدامات عربستان در منطقه نشان از درماندگی در مقابل بحران‌های داخلی است، گفت: ایران امروز، با وجود رهبری فززانه، بحران‌ها را خارج از مرزها مدیریت می‌کند.

متن کامل خبر