logo
امروز : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۷
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/31 ] [ 8 شوال 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : بازارچه میوه و تره بار

شیرینی سود دلالان بازار میوه را تلخ کرده است/ لزوم جلوگیری از صادرات برای کنترل بازار داخلی

رئیس اتحادیه میوه و تره بار فروشان زنجان در مورد عامل بالا رفتن قیمت برخی از میوه تا مرز 15 هزار تومان گفت: صادرات و دلالان عامل افزایش قیمت میوه و تربار در زنجان هستند.

متن کامل خبر

بازارچه‌های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی باید در زنجان راه‌اندازی شود/ صنعت‌و‌معدن برای کاهش قیمت گوشت قرمز گوسفندی در زنجان پیشقدم شود

استاندار زنجان با تاکید بر راه اندازی بازارچه‌های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در زنجان گفت: شهرداری زنجان باید نسبت به راه اندازی این بازارچه‌های در زنجان اقدام کند.

متن کامل خبر

جنگل‌ها و منابع باید از دست‌اندازی سوداگران حفظ شود/ واردات میوه کاری غلط است؛ مسئولان جز در موارد ضروری جلوگیری کنند

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به ویژگی‌های ممتاز میوه‌های ایرانی و با ابراز تأسف از واردات میوه، فرمودند: واردات میوه جزو کارهای غلط است و مسئولان جز در موارد ضروری، باید از این کار جلوگیری کنند.

متن کامل خبر

تامین و ذخیره سازی میوه شب عید شهروندان زنجانی/ 41900 تن انواع محصولات کشاورزی از استان زنجان صادر شد

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به تامین ذخیره میوه عید امسال گفت: میوه مورد نیاز عید نوروز امسال تامین شد.

متن کامل خبر

آغاز توزیع میوه شب عید در 150 غرفه در سطح استان زنجان/ کمبودی از اقلام اساسی در استان وجود ندارد

رئیس اتاق اصناف استان زنجان از آغاز میوه شب عید در 150 غرفه در سطح استان زنجان خبرداد و گفت: برای توزیع میوه شب عید 80 غرفه در نظر گرفته شده بود که به منظور جلوگیری از ازدهام جمعیت این تعداد به 150 غرفه افزایش یافت.

متن کامل خبر

میوه شب عید با کاهش جزئی قیمت در بازار زنجان توزیع می‌شود

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به اینکه میوه شب عید با کاهش جزئی قیمت در بازار توزیع می‌شود گفت: تفاوت جزئی قیمت میوه‌ شب عید با بازار سیاست دولت برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و تجمع مردم است. 

متن کامل خبر