logo
امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۰
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/6 ] [ 12 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : انرژی اتمی

سلیمی: اعتراض نمایندگان به بازدید سرزده آژانس انرژی اتمی از دانشگاه های کشور/ میرزاده: حذف کنکور تا پایان دوره دهم مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: یکی از موضوعات مهمی که مورد نقد تعدای از نمایندگان مجلس است بازدید سر زده آژانس بین المللی انرژی اتمی از بعضی از دانشگاه های کشور بود.

متن کامل خبر

تحریم‌های اخیر امریکا مغایر با برجام و قوانین بین‌المللی است

امام جمعه موقت خرم دره گفت: با وجود تایید آژانس اتمی مبنی بر پایبندی کشورمان به انرژی هسته ای صلح آمیز ورعایت برجام ، تحریمهای تصویب شده ظالمانه ،خلاف قوانین بین المللی وناقض بندهای ۲۶و۲۸ و۲۹ برجام بوده و ما نماز گزاران این تحریمها را محکوم می نماییم.

متن کامل خبر

سریال 13 قسمتی زندگینامه شهید شهریاری تولید می شود/ شهید شهریاری الگویی ارزشمند برای جوانان امروز

با مشارکت و همکاری صدا و سیمای استان با سازمان انرژی اتمی کشور، استانداری و بنیاد شهید سریال فاخر 13 قسمتی با موضوع زندگینامه شهید دکتر مجید شهریاری تولید می شود.

متن کامل خبر

افزایش قیمت حامل‌های انرژی شایعه است/ سوخت مورد نیاز جایگاه‌ها تامین شد

مسئول روابط عمومی شرکت فرآورده‌های نفتی استان زنجان با اشاره به شایعه ایجاد شده در بین مردم مبنی بر افزایش قیمت حامل‌های انرژی گفت: افزایش قیمت حامل‌های انرژی شایعه بوده و هیچ گونه افزایش قیمتی در بخش حامل‌های انرژی وجود ندارد.

متن کامل خبر

زنجان توانایی تولید 500 مگاوات برق را از انرژی خورشیدی دارد/ راندمان تولید برق از انرژی خورشیدی در زنجان بیش از 25 درصد است

مدیر عامل برق منطقه‌ای زنجان با اشاره به عملیات تولید برق از انرژی خورشیدی در استان زنجان گفت: زنجان توانایی تولید 500 مگاوات برق را از انرژی خورشیدی دارد.

 

متن کامل خبر