logo
امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/17 ] [ 3 جمادی الثانیه 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : اشتغال

همکاری قرارگاه پیشرفت وآبادانی زنجان در اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی در روستاها

مسئول کارگروه اشتغال و معیشت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه زنجان از همکاری این نهاد با اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی در ثبت نام واجرای طرح توسعه مشاغل خانگی در روستاهای تحت پوشش این قرارگاه خبر داد.
متن کامل خبر

توزیع 20 تن انواع نهاده‌های دامی در بین دامداران روستاهای استان زنجان

مسئول کارگروه اشتغال و معیشت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه زنجان از توزیع ۲۰ تن انواع نهاده های دامی سبک وسنگین در بین اعضای شبکه دامداران در روستای تحت پوشش خبر داد.
متن کامل خبر

40 درصد متقاضیان، تسهیلات کرونا را دریافت کرده‌اند/ اعتبار تسهیلات کرونایی نصف شد

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاکنون 10 هزار و 101 پرونده تسهیلات مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در اختیار بانک‌های عامل قرار گرفته که 5 هزار و 28 پرونده معادل 40 درصد، تسهیلات خود را دریافت کرده‌اند.
متن کامل خبر

سند توسعه اشتغال و مهارت استان در فنی و حرفه‌ای زنجان تدوین شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: تدوین سند توسعه اشتغال و مهارت استان زنجان، اتفاق مهمی است که از سال گذشته تاکنون افتاده که این سند با هدف برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت‌های مختلف بازار کار، آینده‌پژوهی، نقشه توسعه راه آموزش‌های مهارتی و با توجه به نیازها و ظرفیت‌های اشتغال در سطح استان تدوین شده است.
متن کامل خبر

چرا جهش تولید؟ | ۵ دلیل اصلی انتخاب شعار «جهش تولید» در بیانات امام خامنه‌ای

تقویت سیستم دفاعی و امنیّت‌بخشِ اقتصاد، شکل‌دهی اقتصادی قوی، ایجاد اعتماد به نفس عمومی، تأثیرگذاری بر همه شاخص‌های اقتصادی شامل اشتغال، رفاه، صادرات و همچنین تقویت افتخار ملی ۵ دلیل اهمیت جهش تولید در بیانات اخیر امام خامنه‌ای با ۷ مجموعه تولیدی بود.

متن کامل خبر