logo
امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/11/24 ] [ 8 ربيع الثانی 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : استان زنجان

حمل روغن خوراکی به استان زنجان توسط سپاه، اقدام ارزشمندی است/ دستور ویژه برای نظارت بر آرد نانوایی‌ها

استاندار زنجان با اشاره به تقبل هزینه حمل‌ونقل روغن خوراکی از سایر استان‌ها به زنجان توسط سپاه انصارالمهدی(عج) گفت: این اقدام ارزشمندی است که باید به مردم گزارش شود همچنین باید مردم توجیه شوند که تمام کالاهای اساسی مورد نیاز به اندازه کافی در استان وجود دارد و نباید نگران باشند.
متن کامل خبر

تشکیل 23 تیم تلفیقی پلیس اماکن استان زنجان به منظور نظارت بر صنوف

فرمانده انتظامی استان زنجان با تقدیر از همکاری آگاهانه مردم و اصناف با پلیس در اجرای طرح محدودیت های کرونایی گفت: پلیس اماکن استان با تشکیل 23 تیم تلفیقی با اداره صمت ، اصناف و بهداشت بر صنوف نظارت دارد.
متن کامل خبر

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.
متن کامل خبر

ضرورت اختصاص فضاهای اداری برای استقرار پایگاه‌های سلامت در زنجان

معاون سیاسی-امنیتی استاندار زنجان گفت: بر اساس اعلام نیاز مرکز بهداشت استان همه ادارت امکانات و فضاهای خود را برای استقرار پایگاه‌ها سلامت و اجرای طرح شهید سلیمانی در اختیار این مرکز قراردهند.
متن کامل خبر

بهره‌مندی بیش از 2200 واحد مسکونی روستایی از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از بهره مندی بیش از 2200 واحد مسکونی روستایی از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی خبر داد.
متن کامل خبر

زنجان، نیازمند ۷۰۰۰ تخت قرنطینه برای کنترل کووید ۱۹

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از آماده سازی یک هزار و ۳۰۰ تخت نقاهتگاهی خبرداد و گفت: باید ۷ هزار تخت برای سالم ماندن سایر افراد خانواده برای قرنطینه در استان پیش‌بینی شود.
متن کامل خبر

برکات حضور و تفکر بسیجی در عرصه‌های مختلف جامعه مشاهده می‌شود

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه برکات حضور و تفکر بسیجی در عرصه‌های مختلف جامعه مشاهده می‌شود، گفت: ولایت و امامت اگر چه در صدر اسلام مظلوم واقع شدند اما تفکر بسیجی اجازه نداد این مسئله در جامعه امروز تکرار شود.
متن کامل خبر