logo
امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/22 ] [ 8 جمادی الثانیه 1442 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : آپارتمان علوم پزشکی

هدف طرح شهید سلیمانی، جلوگیری از شعله‌ور شدن آتش کرونا است/ سالن‌های پذیرایی بعد از ساعت 21 باید تعطیل شوند

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کشور، تحمل موج چهارم کرونا را ندارد، گفت: در این شرایط با استفاده از برکات طرح شهید قاسم سلیمانی که یک طرح علمی و مزین به نام این شهید گرامی است، تلاش می‌کنیم تا از شعله‌ور شدن آتش کرونا پیشگیری کنیم.
متن کامل خبر

نامه بیش از ۲۵۰۰ نفر از پزشکان به روحانی

بیش از ۲۵۰۰ نفر از پزشکان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور طی نامه‌‌ای سرگشاده به رئیس‌جمهور متذکر شدند "واکسن‌های mRNA تولید شرکت فایزر و مادرنا می‌‌تواند عوارض ناشناخته و گاه جبران‌‌‌ناپذیری به‌جای بگذارد."
متن کامل خبر

موردی از کرونا انگلیسی در زنجان شناسایی نشده است

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر روند شیوع کرونا در زنجان کاهش یافته است گفت: براساس رصدی دقیقی که در استان داریم تاکنون موردی از کرونای انگلیسی در استان نداشتیم.
متن کامل خبر

تجمع مردم در دفاتر پیشخوان دولت در زنجان نگران کننده است/ تذکر جدی دانشگاه علوم پزشکی به دفاتر پیشخوان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: تجمع مردم در دفاتر پیشخوان دولت در زنجان نگران کننده است و باید از چنین تجمعاتی که موجب انتشار ویروس کرونا می‌شود، جلوگیری شود.
متن کامل خبر

دومین واکسن کرونای ایرانی در راه است/ آمریکا سابقه وحشتناکی در حوزه سلاح‌های بیولوژیک دارد/ واکسن‌های چینی قابل اعتمادتر از واکسن‌های آمریکایی و انگلیسی است

پروفسور “علی کرمی” متخصص بیوتکنولوژی پزشکی و فوق تخصص مهندسی ژنتیک با بیان اینکه تا چند ماه آینده از دومین واکسن کرونای ایرانی نیز رونمایی می‌شود گفت: واکسن‌های چینی بسیار به واکسن‌های ایرانی شباهت دارد و از آنجایی که این کشور مانند آمریکا با ما خصومت ندارد لذا قابل اعتماد تر است این در حالی است که آمریکا سابقه وحشتناکی در حوزه سلاح‌های بیولوژیک دارد و بزرگترین ذخیره سلاح بیولوژیک متعلق به این کشور است.
متن کامل خبر

خطر استفاده از میکرو تراشه ها در واکسن های آمریکایی و انگلیسی/ تولید واکسن ایرانی دستاورد بزرگی است

دکترای علوم آزمایشگاهی بالینی گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری همیشه چراغ راه حوزه سلامت بوده و بیانات امروز ایشان هم بسیار متین و کاملا درست است.
متن کامل خبر

مردم کاهش شیوع کرونا را به معنای قطع کامل زنجیره انتقال بیماری تلقی نکنند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره با کاهش شیوع بیماری کرونا در زنجان گفت: مردم کاهش شیوع کرونا را به معنای قطع کامل زنجیره انتقال بیماری تلقی نکنند.
متن کامل خبر