logo
امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۸
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/6 ] [ 12 شعبان 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : آمریکا

وظایف مردم و مسئولان در قبال آمریکا/ تأکید پیر جماران بر شعار "مرگ بر آمریکا" تا آخرین لحظات عمر

موضع امام خمینی در خصوص آمریکا و دشمنی های این حکومت استکباری با ایران کاملاً شفاف بوده است؛ شاید به همین دلیل است که امروز هواداران دوستی با آمریکا نمی‌توانند برای تمایل خود برهان یا ادله‌ای بیاورند.

متن کامل خبر

اعتماد به آمریکا ذلت را به بار می آورد/رأی آری ملت در ۱۲ فروردین به حکومتی دینی

امام جمعه موقت ماهنشان با اشاره به تحریم های جدید آمریکا بر علیه ایران، گفت: آمریکا در برنامه هایی با برگزاری یک سری از آداب و رسوم های ایرانیان، خود را دوست دار ایران و سنت های آن جلوه می دهد اما به گونه ای دیگر ایران را تحریم می کند که همانا اعتماد به آمریکا، سقوط و ذلت را به بار می آورد.

متن کامل خبر

آمریکا در قبال فشار به ایران از برخی کشورهای عربی منطقه پول گرفته است/ اقدامات اخیر آمریکا بیشتر جنبه جنگ روانی دارد

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره نتایج انتخابات اخیر در لبنان و عراق و همچنین شکست مسلم آمریکا در به راه انداختن یک جنگ نیابتی دیگر در منطقه گفت: وقتی آمریکا می بیند در هیچ کجایی منطقه جایی نداشته و تمام نقشه های آنها با شکست مواجه شده است دست به اقدامات کور می زند که یکی از آنها سخنرانی سخیف وزیر امور خارجه آمریکا بود.

متن کامل خبر

توطئه جدید ضدایرانی آمریکا در عراق

آمریکا در مرحله خروج نیروهای خود از سوریه مصمم است که از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل های خود ضد ایران استفاده کند.یکی از این موارد گروهک تروریستی منافقین است که توسط آمریکا حمایت سیاسی و تبلیغاتی می‌شود.

متن کامل خبر

آمریکا نمی‌تواند جلو صادرات نفت ایران را بگیرد/ پایگاه‌های آمریکا در تیررس ایران است

امام جمعه زنجان به اقدامات آمریکا در جلوگیری از صادرات نفت ایران گفت: هیچ کشوری توان جبران حذف نفت ایران از بازار را ندارد و آمریکا هم نمی‌تواند جلو صادرات نفت ایران را بگیرد.

متن کامل خبر

فلاحت‌پیشه: آمریکا به‌دنبال ایجاد جو روانی است

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادعاهای اخیر وزیر خارجه آمریکا درباره تحریم‌های آمریکا را توهین به ملت ایران خواند و گفت: آمریکا با این تحریم‌ها به دنبال تبدیل ایران به کشوری کوچک و ضعیف است حال این‌که این رفتارها باعث وحدت بیشتر ایرانی‌ها می‌شود.

متن کامل خبر

دستپاچگی عامل اقدامات ابلهانه و سفیهانه آمریکا / آمریکا 40 سال از ملت ایران سیلی خورده است

ائمه جمعه استان زنجان ضمن محکومیت اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در خصوص برجام، تاکید کردند،اقدامات ابلهانه و سفیهانه آمریکا از دستپاچگی آنهاست چرا که ۴۰ سال است در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و امنیتی از انقلاب اسلامی سیلی می‌خورند.

متن کامل خبر