logo
امروز : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۸
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/31 ] [ 8 شوال 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : آسفالت ریزی

ناظرین عمرانی شهرداریهای ‏مناطق زنجان علم کافی در خصوص آسفالتریزی را ندارند/ امسال 24 میلیارد تومان برای آسفالتریزی شهر زنجان هزینه می‌شود

عضو شورای شهر زنجان با اشاره به موضوع آسفالت در شهر زنجان گفت: ناظرین عمرانی شهرداریهای ‏مناطق زنجان علم کافی در خصوص آسفالتریزی را ندارند.

متن کامل خبر

اصلاح و بهسازی آسفالت خیابانهای زنجان با 34 میلیارد تومان

معاون امور زیربنایی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه امسال برای اصلاح و بهسازی آسفالت خیابانهای زنجان 34 میلیارد تومان د نظر گرفته شده است گفت: عملیات گسترده آسفالت ریزی با مساعد شدن هوا در سطح شهر زنجان آغاز می‌شود.

متن کامل خبر

۱۷۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان زنجان نیاز به آسفالتریزی دارند/ راه اصلی درام-کلور پروژه مناسبی برای توسعه شهرستان طارم است

مدیر ساخت و توسعه راه‌های استان زنجان با اشاره به وضعیت راه‌های روستایی استان زنجان گفت: ۱۷۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان زنجان نیاز به آسفالتریزی دارند.

متن کامل خبر

وضعیت آسفالت ریزی در شهر زنجان مورد تایید نیست/ پیمکاران باید تعهدهای چندین ساله بدهند

رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به وضعیت آسفالت شهری زنجان گفت: باید از پیمانکاران تعهدهای جدی‌تری بگیریم و درصورتی‌که پیمانکاران به تعهد خود عمل نکنند پیمانکاران به دستگاه قضایی معرفی شوند.

متن کامل خبر

وضعیت این روزهای خیابان های شهر زنجان/پولی که صرف عدم مدیریت درست در اجرای پروژه ها می شود

پولی که  صرف عدم مدیریت درست در اجرای پروژه ها می شود شاید در نگاه اول این بیان تند و تیز باشد اما عکس های ارسالی شهروندان و نظرات آنها از اجرای آسفالت ریزی معابر گویای این سخن است.

متن کامل خبر

تهیه و پخش 117 هزار تن آسفالت در محورهای مواصلاتی زنجان/ روشنایی دو آزادراه زنجان تامین اعتبار شده است

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 117 هزار تن آسفالت برای روکش و لکه گیری درمحورهای مواصلاتی اصلی،فرعی و روستایی تهیه و پخش شده است.

متن کامل خبر

فضای شهری را در چهارشنبه آخر سال دریابیم/ آماده باش شهرداری برای چهارشنبه سوری

شهردار زنجان با بیان اینکه مردم با ايجاد آتش در چهارشنبه آخر سال بر رو آسفالت خيابان ‌ها بيشترين خسارت را به آسفالت معابر وارد می‌كنند، گفت: فضای شهری را در چهارشنبه آخر سال دریابیم.

متن کامل خبر