logo
امروز : یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/7 ] [ 23 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۹۹۸
رئيس اتحاديه قنادان، بستنی و آبميوه‌فروشان زنجان:

شیرینی عید بدون افزایش قیمت در بازار زنجان عرضه می‌شود

شیرینی-عید-بدون-افزایش-قیمت-در-بازار-زنجان-عرضه-می‌شود-

رئيس اتحاديه قنادان، بستنی و آبميوه‌فروشان زنجان با اشاره به نزدیکی به ایام آخر سال نرخ اقلام شیرینی در استان زنجان تغییری نکرده است، گفت: امسال قیمت شیرینی ثابت است و تغییری نخواهد کرد.

رسول محمدی در گفت ‌و گو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲۰ واحد قنادی در زنجان فعال است، اظهار کرد: در مجموع حدود ۱۹۰ واحد صنفی در بخش قنادی، بستنی و آبمیوه فروشی در استان زنجان فعال است.

وی با تاکید بر اینکه به همه واحدهای صنفی مسئله فعال بودن در ایام نوروز اطلاع رسانی شده است، افزود: در روز های منتهی به عید نوروز پیک کار قنادان است.

رئيس اتحاديه قنادان، بستنی و آبميوه‌فروشان زنجان با بیان اینکه اینکه از ۲۰ اسفند ماه سال جاری نظارت بر واحدهای قنادی آغاز شده است، بیان کرد: به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی بازرسی‌ های مستمر از این واحد ها انجام می‌شود.

محمدی با بیان اینکه بازرسی‌ از واحد های قنادی از سوی دستگاه ‌های ذیربط در همه زمینه‌ ها از جمله گران فروشی و عدم رعایت مسائل بهداشتی انجام می‌شود، تصریح کرد: امسال قیمت شیرینی ثابت است و تغییری نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه در ایام عید معمولا شیرینی ‌های خشک مورد استقبال مردم قرار می گیرد، اظهار داشت: خوشبختانه کیفیت شیرینی زنجان نسبت به سایر استان‌ها بسیار مطلوب است.

رئیس اتحادیه قنادان، بستنی و آبمیوه فروشان استان زنجان با بیان اینکه بر اساس مصوبات، مقرر شده است همه واحد های صنفی استان زنجان در ایام عید باز و فعال بوده و تعطیل نباشند، افزود: با باز بودن همه صنف‌ ها سبب استقبال گردشگران و مسافران محیا می شود.

//پ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *