logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۹۹۶۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

هیئت های مذهبی در بدترین شرایط پشت اسلام و انقلاب ایستاده اند

هیئت-های-مذهبی-در-بدترین-شرایط-پشت-اسلام-و-انقلاب-ایستاده-اند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: هیئت های مذهبی خصوصا در استان زنجان نشان داده اند که در بدترین شرایط پشت اسلام و انقلاب و آرمان ها ایستاده اند.

حجت الاسلام مسعود صفی یاری در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: تشکل های دینی بزرگترین دارایی و ظرفیت ما در حوزه دین به شمار می آیند. نباید از ظرفیت های مردمی در اعتلای اسلام ناب محمدی غافل شد.

وی ادامه داد: نقش اصلی در مبارزه فرهنگی را جوامع، تشکل ها و نهاد های فرهنگی ایفا می کنند در این میان اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان نقش راهبری، سیاستگذاری و تسهیل کننده را ایفا میکند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه از تمام فعالیت هایی که مبین اسلام ناب محمدی باشند حمایت خواهیم کرد، افزود: آنچه امروزه بیشتر مورد توجه مقام معظم رهبری و فعالان حوزه دینی است احیای اسلام ناب محمدی در برابر اسلام آمریکایی و انگلیسی است.

وی گفت:مردم باید اسلام حسینی را از اسلام یزیدی تشخیص دهند و برای دفاع از اسلام حسینی قیام کنند تا حسین زمانشان در قتلگاه به خون نغلتد. تکیه بر اسلام آمریکایی و انگلیسی نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

حجت الاسلام صفی یاری نقش هیئت های مذهبی در تبیین اسلام ناب محمدی را برجسته خواند و عنوان کرد: هیئت های مذهبی خصوصا در استان زنجان نشان داده اند که در بدترین شرایط پشت اسلام و انقلاب و آرمان ها ایستاده اند. بی شک غائله سیاسی و برنامه ریزی شده فتنه ۸۸ را جز به برکت هیئت های مذهبی نمی شد تمام کرد.
وی با اشاره به اهمیت بصیرت افزایی در بدنه دینی و انقلابی جامعه گفت: هیئت های مذهبی، کانون ها، مساجد و محافل قرآنی را باید محل صدور آموزه ها و تعابیر اسلام ناب محمدی کنیم و این تنها با افزایش آگاهی و ایمان به میسر نخواهد بود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اظهار داشت: سیاست زدگی حزبی و گروهی، بی تفاوتی نسبت به اتفاقات جامعه اسلامی، استفاده از نابلدان و نفوذی های دشمن در بدنه اصلی امور فرهنگی و دینی و غفلت از بیانات و ارائه طریق مقام معظم رهبری (مدظله عالی) از مهمترین علل سقوط نهاد ها و تشکل های دینی خواهد بود.

وی گفت: تشکل و نهادی که در دام این آسیب ها گرفتار شده باشد بی شک قادر به ترویج اسلام ناب محمدی نخواهد بود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *