logo
امروز : پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/4 ] [ 20 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۹۹۵
فرمانده انتظامی استان زنجان خبرداد

انهدام 22 باند مواد مخدر در استان زنجان/ برخورد با متخلفان حادثه ساز در استان زنجان تشدید می‌شود

انهدام-22-باند-مواد-مخدر-در-استان-زنجان-برخورد-با-متخلفان-حادثه-ساز-در-استان-زنجان-تشدید-می‌شود

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به تشدید برخورد با موارد حادثه ساز گفت: در ایام تعطیلات با عاملان موارد حادثه ساز در محورهای مواصلاتی استان برخورد می‌شود.

به گزارش موج رسا; سرهنگ علی آزادی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به انجام تمهیدات لازم برای چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: تمهیدات لازم برای چهارشنبه آخر سال انجام شده و با سایر ادارات مرتبط هماهنگی‌های لازم در این باره انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه با کسانیکه در امنیت عمومی خلل وارد کنند برخورد شدیدی می‌شود افزود: نیرو‌های انتظامی در حال آماده باش بوده و نیرو‌ها در مناطق مختلف سطح شهر مستقر هستند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه با مخلان امنیت اجتماعی برخورد می‌شود گفت: براساس رسالتی که داریم تامین امنیت مردم و مقابله با هنجار شکنان از اولویت اصلی ما بوده است.

وی افزود: با افرادی که در ناامنی ایجاد کنند به شدت برخورد می‌شود و تا پایان تعطیلات در بازداشت خواهند.

آزادی با اشاره به خدمات رسانی نیروی انتظامی به مردم در ایام تعطیلات گفت: در محورهای مواصلاتی و داخل شهرها ماموران نیروی انتظامی تمهیدات ترافیکی را انجام داده‌اند.

وی با استقرار نیرو‌های پلیس را در نقاط حادثه خیر و محورهای پرتردد استان افزود: 80 تیم نیروی انتظامی در نقاط مختلف استان خدمات رسانی می کنند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات به شدت با موارد حادثه ساز برخورد می‌شود گفت: در اقصا نقاط استان زنجان گشت‌های ثابت و سیار و گشت‌های موتوری در ایام عید فعال خواهند بود.

وی خاطر نشان کرد: از طریق دوربین‌ها نیز نقاط مختلف استان به منظور تامین امنیت پایش می‌شود.

آزادی به کاهش تلفات جاده‌ای ابراز کرد: در هشت سال گذشته در تصادفات جاده‌ای در سطح کشور 28 هزار نفر جان خود را دست دادند و در حال حاضر این آمار به کمتر از 16 هزار نفر کاهش یافته است.

وی با اشاره به شناسایی نقاط حادثه خیز در سطح استان زنجان ابراز کرد: 35 نقطه حادثه خیز شهری و 120 نقطه در خارج از شهر شناسایی شده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: برای رفع و کاهش این میزان نقاط حادثه خیز تمهیدات و رایزنی‌های لازم در حال انجام است.

وی با اشاره به تشدید برخورد با قاچاق کالا در سطح استان زنجان افزود: به منظور حمایت از اشتغال و حمایت از تولید داخلی برخورد با قاچاق کالا تشدید یافته است.

آزادی افزود: در 11 ماه نخست امسال بالغ بر 332 میلیارد ریال ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بود که نسبت به سال گذشته 34 درصد افزایش پیدا کرده است.

وی گفت: 55 پرونده قاچاق کالا بالای 100 میلیون ریال بوده و  962 پرونده نیز پایین 100 میلیون تومان تشکیل شده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه 5 باند قاچاق کالا امسال در زنجان متلاشی شده است افزود: 633 دستگاه خودرو حامل قاچاق کالا نیز در استان زنجان توقیف شدند.

وی با اشاره به جمع آوری معتادان در سطح استان زنجان ابراز کرد: بسیاری از سرقت‌های خرد در سطح استان توسط معتادان متجاهر انجام می‌شود و در این راستا 50 نفر معتادان متجاهر در سطح استان جمع آوری شدند.

آزادی با اشاره به اینکه 22 باند مواد مخدر در سطح استان زنجان متلاشی شدند افزود: در این راستا 207 نفر قاچاقچی دستگیر شده و 4 هزار و 710 نفر نیز خرده فروش در سطح استان در دام پلیس گرفتار شدند.

وی با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی برای انتخابات گفت: وظیفه تامین امنیت انتخابات از وظایف پلیس بوده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: تمهیدات لازم برای تامین امنیت انتخابات انجام می‌شود و بعد از طرح تعطیلات نوروزی به صورت کامل به طرح تامین امنیت انتخابات خواهیم شد.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *