logo
امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/27 ] [ 15 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۹۷۳
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان:

خدمت رسانی بهزیستی زنجان به بیش از2300 زن سرسرپرست خانوار

خدمت-رسانی-بهزیستی-زنجان-به-بیش-از2300-زن-سرسرپرست-خانوار-

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه اشتغال زایی و توانمند سازی زنان سرپرست خانوار ازاهداف عالی بهزیستی است، گفت: هم اکنون دو هزار و 334 زن سرپرست خانوار از خدمات بهزیستی بهره مند هستند.

سلمان حسینی در گفتگو با خبرنگار  موج رسا;  اظهار داشت: ایجاد اشتغال و حمایت از فرصتهای کسب و کار برای زنان سرپرست خانوار از اقدامات بهزیستی استان برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار است که در این راستا توجه به ارائه آموزش های مبتنی بر کسب و کار مورد توجه قرار گرفته است.

وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی تسهیل گری گروه های همیار با محوریت توانمند سازی ، اشتغال زائی و آموزش های کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار، ابراز کرد: دراین دوره آموزشی موضوعاتی چون اشتغال و کارآفرینی، طرح کسب و کار ، مهارتهای بازاریابی و فروش محصولات ، مهارتهای کنترل خشم ، استرس ، اعتماد به نفس و آشنائی با مهارتهای ارتباط موثر فردی و گروهی توسط فتح اله زاده استاد دانشگاه به 32 نفر از اعضا گروه‎های همیار زنان سرپرست خانوار آموزش داده شد.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان خاطرنشان کرد: آموزش اعضاء گروه های همیار در راستای توانمند سازی ، اشتغال زائی و آموزش کار آفرینی به منظور ارتقاء سطح علمی ، آموزشی گروه های همیار زنان سرپرست خانوار از اهداف اصلی این طرح است.

وی با اشاره به ارائه خدمات به بیش از 2 هزار و 300 زن سرپرست خانوار توسط بهزیستی استان ابراز کرد: دستیابی به استقلال اقتصادی و اجتماعی و استفاده از قابلیت های فردی و گروهی از جمله مواردی است که باید در زنان سرپرست خانوار تقویت شود.

این مقام مسئول یادآور شد: علاوه بر زنان سرپرست خانوار، 26 نفر از مددکاران و کارشناسان دفتر توانمند سازی زنان و خانواده شرکت داشتند و مهارتهای لازم را فرا گرفتند./ک

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *