logo
امروز : یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/28 ] [ 16 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۹۷۲
به همت اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان؛

جشنواره فیلم و عکس «نوروز در راه» در زنجان برگزار می شود

جشنواره-فیلم-و-عکس-«نوروز-در-راه»-در-زنجان-برگزار-می-شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان زنجان گفت: به همت اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان؛جشنواره فیلم و عکس «نوروز در راه» در زنجان برگزار می شود.

ایرج دست نشان در گفت و گو با خبرنگار  موج رسا;  اظهار داشت: جشنواره فیلم و عکس «نوروز در راه» به همت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان،با هدف ثبت عکس و فیلم از نگاه مسافران نوروزی برگزار می شود. 

وی با بیان اینکه این جشنواره با محوریت نمایش تلاش راهداران جاده ها و  حوزه حمل و نقل جاده ای(حمل و نقل کالا و مسافر) برگزار می شود، اضافه کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را از مجتمع های خدماتی- رفاهی بین راهی، جذابیت های جاده ای، امداد خودرو، نماز در سفر و ایمنی نیز به این جشنواره ارسال کنند. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان زنجان با اشاره به اینکه علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در قالب عکاسی آماتور با موبایل و یا عکاسی حرفه ای ارسال کنند، بیان داشت:همچنین فیلم های 100 ثانیه ای نیز از محورهای این همایش است. 

دست نشان با بیان اینکه هر شرکت کننده می تواند یک فیلم کوتاه 100 ثانیه و حداکثر پنج عکس از آثار خود ارسال کند، افزود: افراد باید مشخصات فردی کامل، آدرس محل سکونت و شماره تماس را درج کنند.

وی گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را به آدرس خیابان خرمشهر، بلوار اشراق، خیابان راهدار، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان ارسال کنند. 

این مسئول مهلت ارسال آثار را تا پایان فروردین سال 96 اعلام کرد و گفت: عکس ها و فیلم های برتر در قالب نمایشگاه گروهی به نمایش گذاشته می شود و به نفرات برتر جوایر نفیسی اهداء می شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *