logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۹۵۹
نماینده سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان زنجان :

تولید محصولات کشاورزی سالم برای نخستین بار در کشور سازماندهی می‎شود/ ورود محصولات سالم با برند "مهرانه" به بازار مصرف زنجان

تولید-محصولات-کشاورزی-سالم-برای-نخستین-بار-در-کشور-سازماندهی-می‎شود-ورود-محصولات-سالم-با-برند-"مهرانه"-به-بازار-مصرف-زنجان-

نماینده سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان گفت: موضوع تولید محصول سالم پروژه‌ای مشترک است که برای نخستین بار در سطح کشور سازماندهی می‌شود.

 

به گزارش موج رسا; علیرضا کردلو در برنامه سلامت‌محور مهرانه مبنی بر " تولید محصول سالم" در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: موضوع تولید محصول سالم پروژه‌ای مشترک است که برای نخستین بار در سطح کشور به اجرا گذاشته می شود که در این راستا با همراهی مهرانه محصولات سالم به بازار زنجان عرضه می شود.

وی تصریح کرد: با موافقت‌های مسئولان ذی‌ربط، چندین محل برای عرضه محصولات تولید شده در تابستان 96 (اواخر فصل زراعی فعلی) در نظر گرفته خواهد شد.
نماینده سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان ابراز کرد: سازمان نظام مهندسی به عنوان ناظر در مزارع و اراضی کشاورزی با دستگاه‌های ذی‌ربط و مهرانه همکاری می‌کند که علاوه بر این موضوع مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی نیز به صورت علمی این موضوع را دنبال می‌کند.
کردلو خاطرنشان کرد: بودن مهرانه در کنار دستگاه‌های دولتی کمک می‌کند که حساسیت ما نیز بیش‌تر شود.وی افزود: برند مهرانه در محصولاتی که در راستای اجرای این مهم تولید می‌شود اعتماد جامعه را به همراه خواهد داشت که بسیار بارزش است.
این مقام مسئول با بیان این‌که دستورالعمل‌های کشت، زمان مناسب کوددهی و سایر مسائلی که در حوزه تولید دخیل است نیازمند مشارکت دستگاه‌های صاحب‌نظر است، عنوان کرد: عزمی که مهرانه در حوزه پیشگیری دارد به عنوان چتر حمایتی معنوی در کنار دستگاه‌های دولتی و تحقیقاتی است./ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *