logo
امروز : یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/28 ] [ 16 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۹۵۷
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس:

توسعه زنجان در گرو تعامل مردم، مسئولان و رسانه است

توسعه-زنجان-در-گرو-تعامل-مردم،-مسئولان-و-رسانه-است

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت:توسعه استان زنجان در گرو تعامل مردم، مسئولین و رسانه است.

به گزارش موج رسا; نمایندگان مردم زنجان و طارم  و ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با حضور در صدا و سیمای مرکز زنجان ضمن گفتگو با مدیرکل مرکز از زیرساختهای مختلف فنی، پشتیبانی و استودیوهای تولید و پخش و نودای مرکزی و آپ لینک ماهواره بازدید کردند.

احمدی و عزیزی در جریان این بازدید با قدردانی از تلاش شبانه روزی کارکنان رسانه استانی در تولید برنامه های مناسب و انعکاس اخبار و رویدادهای استان، توسعه فراگیر و پایدار استان زنجان را مرهون تعامل مردم، مسئولین و رسانه ها دانستند. نماینده مردم زنجان و طارم در این دیدار با اشاره به مطالبه ساکنان روستاهای مناطق کوهستانی در بهره مندی از شبکه های دیجیتال خواستار تسریع در تجهیز این مناطق به این امکانات رسانه ای شد.

مدیرکل مرکز هم با اشاره به ساعات پخش رسانه استانی گفت: در حال حاضرشبکه استانی صدا 24ساعت و شبکه اشراق20ساعت برنامه پخش می کنند که از ابتدای نوروز96شبکه استانی اشراق هم 24ساعته خواهد شد.

وی با اشاره به مناطق فاقد فرستنده دیجیتال افزود: در صورت تامین منابع لازم و حمایت مسئولین درآینده نزدیک92.5درصد از جغرافیای استان زنجان تحت پوشش برنامه های دیجیتال صدا و سیما خواهد شد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *