logo
امروز : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/8 ] [ 24 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۹۵۵
از 29 اسفند؛

گشت ارشاد2 در سینما بهمن زنجان اکران می شود

گشت-ارشاد2-در-سینما-بهمن-زنجان-اکران-می-شود

مدیر سینما بهمن زنجان گفت: از 29 اسفند ماه سال جاری؛فیلم گشت ارشاد2 در سینما بهمن زنجان اکران می شود.

پرویز آزادی امروز در گفت ‌و گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: همزمان با ایام نورز فیلم گشت ارشاد 2 در زنجان اکران می شود.

وی با اشاره به اینکه این فیلم از هفته آینده در زنجان اکران می شود، خاطرنشان کرد: از 29 اسفندماه سال جاری فیلم سینمایی «گشت ارشاد2» در سینما بهمن زنجان اکران می شود.

این مسئول با بیان اینکه در حال حاضر دو فیلم سینمایی «مبارک» و «خوب، بد، جلف» در سینما بهمن زنجان در حال اکران است، خاطرنشان کرد: «مبارک» در سانس‌ های 12 ، 15 و 30 و 19 عصر در حال اکران است.

مدیر سینما بهمن زنجان ادامه داد: همچنین فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» نیز در سه سانس 13 و 30 ، 17 و 20 و 30 اکران می‌ شود.

آزادی بیان داشت:فیلم «گشت ارشاد2» در سانس ‌های عصر و «مبارک» در نوبت صبح و ویژه کودکان و نوجوانان اکران می ‌شود.

وی با بیان اینکه گشت ارشاد ۲  به کارگردانی سعید سهیلی است، خاطرنشان کرد: این فیلم در ادامهٔ فیلم گشت ارشاد ساخته شده است.

گفتنی است،گشت ارشاد جایی تمام می‌شود که حسن و عباس با بازی ساعد سهیلی و حمید فرخ‌نژاد به زندان می‌روند و عطا با بازی پولاد کیمیایی تیرخورده و به کما می‌رود. داستان گشت ارشاد ۲ چند سال بعد از اتفاقات قسمت اول رخ می‌دهد که حسن و عباس از زندان آزاد می‌شوند و عطا هم از کما بیرون می‌آید و گروه قدیمی دوباره تشکیل می‌شوند. عباس و حسن و عطا مدتی نیز دنبال کار می‌گردند اما موفق نمی‌شوند و تصمیم می‌گیرند مسیر گذشته اشان را پیش بیرند و اتفاقات گشت ارشاد ۲ از همین‌جا آغاز می‌شود.

حمید فرخ‌نژاد،پولاد کیمیایی،ساعد سهیلی،بهاره افشاری،ترلان پروانه،سارا سهیلی،ساناز طاری،صفر کشکولی،اسدالله یکتا و مهدی ماهانی بازیگران این مجموعه هستند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *