logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۹۵۳
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان:

آتش نشانان زنجان برای چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل هستند

آتش-نشانان-زنجان-برای-چهارشنبه-آخر-سال-در-آماده-باش-کامل-هستند

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان از آماده باش ۱۰۰ درصدی سازمان آتش‌نشانی زنجان برای روز چهارشنبه سوری و سال نو خبر داد و گفت: این سازمان در آماده باش کامل است.

حمید یاختی‌فر در گفت‌ و گو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه این سازمان در طول ایام تعطیلات نوروزی در آماده باش بوده و در حال حاضر هم برای روز چهارشنبه سوری کلیه نیرو های امدادی خود را پای کار دارد، اظهار کرد: این سازمان اکیپ های خود را در میادی ورودی شهر مستقر خواهد کرد تا در مواقع بروز حادثه خدمات لازم را ارائه دهند.

وی با اشاره به حضور  اکیپ موتوری سازمان آتش‌نشانی در روز چهارشنبه سوری در سطح شهر زنجان، افزود: این سازمان در آماده باش کامل است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان بر رعایت موارد ایمنی از سوی مردم اشاره و درخواست کرد در صورت بروز هرگونه حادثه با سامانه ۱۲۵ تماس حاصل کنند، بیان کرد: سازمان آتش نشانی در آستانه سال نو در استان زنجان در آماده باش ۱۰۰ درصدی است.

یاختی‌فر با اشاره به آماده باش نیرو های آتش نشانی در قالب طرح نوروزی، اظهار داشت: این تعداد آتش نشان در قالب ۱۲ ایستگاه آتش نشانی و با ده دستگاه خودرو سبک، سنگین و نیمه سنگین در ۱۰ نقطه شهر مستقر خواهند بود.

وی تعداد ایستگاه ‌های آتش‌نشانی شهر زنجان را شش پایگاه اعلام و تصریح کرد: همه این ایستگاه ‌ها آماده ارائه خدمات در چهارشنبه آخر سال هستند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان به تمهیدات چهارشنبه سوری آخر سال اشاره کرد و گفت: سازمان آتش‌نشانی برای مواجه با حوادث چهارشنبه آخر سال آمادگی لازم را دارد و در این حوزه هم  اقدامات آموزشی هم انجام شده است.

پایان خبر/پ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *