logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۶
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۹۵

تمهیدات لازم برای تهیه اقلام شب عید شهروندان انجام شده است/ضرورت کاهش قیمت گوشت قرمز در استان

تمهیدات-لازم-برای-تهیه-اقلام-شب-عید-شهروندان-انجام-شده-است-ضرورت-کاهش-قیمت-گوشت-قرمز-در-استان-

استاندار زنجان همچنین با تاکید بر انجام پیش بینی لازم برای تامین میوه و گوشت قرمز و سایر اقلام ضروری در بازار استان ابراز کرد: تمهیدات لازم برای تهیه اقلام شب عید شهروندان انجام شده است.

به گزارش موج رسا; اسدالله درویش امیری امروز در پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان زنجان با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو ضمن عرض تسلیت در گذشت آتش نشانان اظهارداشت: به خانواده این افراد و مردم کشور تسلیت گفته و مقام این افراد که برای نجات جان انسانها جان خود را فدا کرده اند قابل تجلیل است.

وی با بیان اینکه تولید گوشت قرمز دراستان 1.5 تا 2.5 برابر مصرف استان بوده است، گفت: با توجه به اینکه هزینه حمل و جابه جای را نیز در استان نداریم این موضوع نیز در کاهش هزینه ها باید لحاظ شده و قیمت گوشت قرمز در استان بایستی کمتر از استانهای دیگر باشد.

درویش امیری خاطرنشان کرد: استانی هستیم که احتیاجی به وارد کردن گوشت قرمز و سفید نداریم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نباید ایجاد نمایشگاه‎های بهاره تنها به مرکز استان محدود شود، ابراز کرد: در شهرستان‎ها نیز از این فرصت برای عرضه کالاها با قیمتهای پایین تر استفاده شود.

استاندار زنجان تصریح کرد: باید نظارتها بر اقلام مصرفی و ضروری مردم در آستانه نوروز بیشتر شده و نظارتها در شهرستان ها نیز با جدیت بیشتری دنبال شود.

وی با بیان اینکه نباید کمبود اقلام در نمایشگاه های عرضه بهاره وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد:باید در تنظیم قیمت کالاهای همچون میوه، آجیل، گوشت قرمز و سفید و نیز پوشاک مردم اقدامات جدی صورت گیرد.

درویش امیری افزود: باید وحدت رویه در بین دستگاه‎ها وجود داشته و هرکس بر مبنای سلیقه فردی تصمیم‎گیری نکند .

استاندار زنجان با بیان اینکه بسیاری از اظهارنظرها در خصوص سرطان زا بودن، آلوده بودن به آرسینیک و تولیدبرنج با مواد پلاستیکی زمینه علمی درستی ندارد، گفت: تولید برنج در کشور جوابگوی میزان مصرف داخلی نبوده و ما ناچار به ورود محصول خارجی هستیم و در این زمینه لازم است تا وزارت بهداشت، صنعت و معدن و سایر سازمان‎های نظارتی حداکثر کنترل را در ورود محصولات سالم و مطلوب را داشته باشند.

انتهای پیام/ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *