logo
امروز : یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/28 ] [ 16 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۹۴۶
در راستای استقبال از نوروز و مسافران نوروزی؛

خط‌ کشی محورهای مواصلاتی استان زنجان درحال انجام است

خط‌-کشی-محورهای-مواصلاتی-استان-زنجان-درحال-انجام-است

رییس اداره ایمنی و حریم راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت:عملیات خط کشی 400 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان زنجان با الویت محورهای شریانی و آزادراهها و به منظور آماده سازی برای ایام نوروز در حال اجرا است.

به گزارش موج رسا; مسعود قاسمی  امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد::خط کشی ترافیکی محورهای استان با  الویت مبادی ورودی شهرها و قسمتی از جاده ها که خط کشی آنها از بین رفته است درحال انجام است.

وی تصریح کرد: چهار اکیپ نیزمشغول تعمیر و بازسازی گاردیل ها ی آسیب دیده بر اثر سوانح رانندگی درسطح استان هستند و این عملیات تا آخرین روز تعطیلات نوروز در کلیه محورهای مواصلاتی استان ادامه خواهد داشت.

رییس اداره ایمنی و حریم راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اظهارداشت :شستشو و تعمیر علایم در سطح محورهای استان و همچنین تعمیر و نگهداری چراغ های روشنایی معابر و چشمک زنهای موجود در سطح جاده ای استان زنجان توسط سه اکیپ درحال انجام است.

قاسمی با اشاره به تکمیل و رفع نقص تابلوهای اطلاعاتی در آزادراه زنجان – قزوین تاکید کرد: آشکارسازی نقاط پرتصادف از طریق نصب علایم و تجهیزات ایمنی نیزبه منظور افزایش ارتقا ایمنی در محورهای مواصلاتی استان زنجان برای ایام نوروز در دستور کار قراردارد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *